Haber Xiaomi Redmi Note 4 MIUI 10.2.1.0

JohnSmith96

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mido
Konular
10
Planlı eskitme... Bir telefonu stabil şekilde 3-4 yıl kullanmak üreticiler için olumlu bir şey değil. Bir iki güncelleme ile telefonu çöp haline getirme imkanları var ve bunu çok güzel uyguluyorlar...

Güncelleme ile, telefonun çöpe dönme yolunda atılan büyük adımlardan memnun olanlar da çok fazla. Ama bilinçli ama bilmeden...

Valla Xiaomi de bozuldu hocam, millete öve öve aldırdığım ve sonunda onlari da mi fanı yaptığım firmadan soğumaya başladım. Gerçi illa miui kullanmak gerekmiyor bi ton aosp custom rom var fakat miui kadar sarmıyor orası ayrı mesele :D

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Valla Xiaomi de bozuldu hocam, millete öve öve aldırdığım ve sonunda onlari da mi fanı yaptığım firmadan soğumaya başladım. Gerçi illa miui kullanmak gerekmiyor bi ton aosp custom rom var fakat miui kadar sarmıyor orası ayrı mesele :D

Bende pie pixel experience geçtikten sonra miui yi aramaz oldum :) Bazen aex kuruyorum o efsane zaten, bir kere aex denedikten sonra miui kocaman ekran gibi geliyor

PyhX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
:)
Cihazım
Redmi Note 4 SD
Konular
46
kanalları inceledim redmi note 4 hakkında böyle bir șey göremedim, gerçekten alay ediyorsanız konuyu açtığınız yer yanlış.

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
kanalları inceledim redmi note 4 hakkında böyle bir șey göremedim, gerçekten alay ediyorsanız konuyu açtığınız yer yanlış.
Bi tane hindi kanalda gördüm clickbait olmadığını düşünüyorum

JohnSmith96

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mido
Konular
10
Bende pie pixel experience geçtikten sonra miui yi aramaz oldum :) Bazen aex kuruyorum o efsane zaten, bir kere aex denedikten sonra miui kocaman ekran gibi geliyor

Çoğu pie ve oreo romları denedim hiçbiri miui tadı vermiyor bana göre, fakat verimlilik olarak çoğu miui'dan iyi. Bakalım bi müddet sonra yolumuz oraya çıkıyor gibi :)

Üst Alt