Yardım Xiaomi Redmi Note 4 Kılıf ve Nano Cam Önerisi

VenomSnake

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Venom
Cihazım
none
Konular
3
Kısa bir zaman içerisinde gittigidiyor cepport mağazasından Xiaomi Redmi Note 4(SD) 32/3 GB siparişi vereceğim. Yanında kılıf+nano ekran koruyucu almak istiyorum. Önerebileceğiniz uyum sorunu çıkarmayacak nano cam ve kılıf var mı? Mümkünse gittigidiyor üzerinden olsun. 970 TL yi 1000 TL ye tamamlayıp 100 TL chip paradan yararlanayım.

BirolAral

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baral
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
21
Kısa bir zaman içerisinde gittigidiyor cepport mağazasından Xiaomi Redmi Note 4(SD) 32/3 GB siparişi vereceğim. Yanında kılıf+nano ekran koruyucu almak istiyorum. Önerebileceğiniz uyum sorunu çıkarmayacak nano cam ve kılıf var mı? Mümkünse gittigidiyor üzerinden olsun. 970 TL yi 1000 TL ye tamamlayıp 100 TL chip paradan yararlanayım.

Gittigidiyor dışında düşünürseniz eski telefonum için alıp pek kullanamadığım önerimdir.

Oyla:

muhammet063

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bir
Cihazım
redmi note 4
Konular
7
Ne kadara satıyorsun tank kılıfı

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

VenomSnake

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Venom
Cihazım
none
Konular
3
Gittigidiyor dışında düşünürseniz eski telefonum için alıp pek kullanamadığım önerimdir.
Gittigidiyor dışı düşünmüyorum dostum dediğim gibi 1000 tl tamamlayıp 100 tl chip para almak istiyorum.
[doublepost=1523168319,1523131232][/doublepost]Alacağım telefon Redmi Note 4 (SD) olduğu için Redmi Note 4X e göre mi kılıf almalıyım?

Oyla:
Üst Alt