Soru Xiaomi Redmi note 4 Hakında sorularım var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Naber0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
LG K8
Konular
12
Beyler bu teli alacağım.
Sorularım şunlar:
Telde ne gibi sıkıntılar var(leke ölü piksel vb)
Evo Güvenilirmi
Telefon Alınmaya değermi
(Değmezse 1300 lirayı geçmicek şekilde tel önerisi)

inflames

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ediz
Cihazım
Mi Note3
Meslek
Profesyonel Ses-Işık Sistemleri
Konular
6
Merhaba,
Global Redmi Note 4 kullanıyorum yaklaşık 5 aydır. Alırken çekincelerim çoktu, şimdi ise başka markalara bakamıyorum.
Sony Z5'i satıp bunu almıştım.
Tek eksi yanı Z5 deki gibi çift sim ve hafıza kartı beraber kullanılsaydı diyorum.

(+) ları:
- Yazılım, özellikle çift uygulama ve 2.ci alan
- İnanılmaz bir batarya ömrü, Şöyle ki Çift sim aktif ve Mobil veri 2 gün bekleme ve en az 7-8 ekran süresi alıyorum. Şayet 1 gün bekleme yani yoğun kullanırsam 10 saati buluyor.
-Kulaklık ile müzik şiddeti
-Kasa kalitesi
-Ekran kalitesi
-Görüşme ses kalitesi ( çift sim sıkıntısız)
- Arka kamera o fiyat bandı için en iddialı diyebilirim
-Wifi çekim gücü
-Navigasyon ve pusula

Başka bir şey kalmadı sanırım. Son yıllarda Sony Z5 den sonra en sorunsuz cihaz diyebilirim. 5 veya 5.2" olsa tadından yenmezdi.Şimdi bunun 4 prime modeline bakıyorum yine.

Garanti olayına gelirsek de kesinlikle Delta veya Kvk garantili alın. Evo sanırım biraz başından savıyor. Ben Cepport ilgi ve alakasından çok memnun kaldım.

Naber0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
LG K8
Konular
12
Merhaba,
Global Redmi Note 4 kullanıyorum yaklaşık 5 aydır. Alırken çekincelerim çoktu, şimdi ise başka markalara bakamıyorum.
Sony Z5'i satıp bunu almıştım.
Tek eksi yanı Z5 deki gibi çift sim ve hafıza kartı beraber kullanılsaydı diyorum.

(+) ları:
- Yazılım, özellikle çift uygulama ve 2.ci alan
- İnanılmaz bir batarya ömrü, Şöyle ki Çift sim aktif ve Mobil veri 2 gün bekleme ve en az 7-8 ekran süresi alıyorum. Şayet 1 gün bekleme yani yoğun kullanırsam 10 saati buluyor.
-Kulaklık ile müzik şiddeti
-Kasa kalitesi
-Ekran kalitesi
-Görüşme ses kalitesi ( çift sim sıkıntısız)
- Arka kamera o fiyat bandı için en iddialı diyebilirim
-Wifi çekim gücü
-Navigasyon ve pusula

Başka bir şey kalmadı sanırım. Son yıllarda Sony Z5 den sonra en sorunsuz cihaz diyebilirim. 5 veya 5.2" olsa tadından yenmezdi.Şimdi bunun 4 prime modeline bakıyorum yine.

Garanti olayına gelirsek de kesinlikle Delta veya Kvk garantili alın. Evo sanırım biraz başından savıyor. Ben Cepport ilgi ve alakasından çok memnun kaldım.
Ailem internet olayını pek olumlu bakmıyor teknosadan alacağım için garantiyi o sağlıyor
-----------------------------------------------------------
Hoporlör seviyesi iyimi
TürkYelekom çekiyomu

pess0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
discovery
Konular
9
Beyler bu teli alacağım.
Sorularım şunlar:
Telde ne gibi sıkıntılar var(leke ölü piksel vb)
Evo Güvenilirmi
Telefon Alınmaya değermi
(Değmezse 1300 lirayı geçmicek şekilde tel önerisi)
Kardeşim bnde kullaniyorum o telefonu yaklaşık 5-6 aydır telefonda herhangi teknik veya kronik sıkıntı yok batarya desen çok çok iyi bak sabah %100 den video falan izliyorum gunluk kullanim iste suan 16:30 şarj %68 bir gün rahat rahat çıkarır sorun olmaz elinde şarj aleti ile gezme işi yok yeri geliyor iki gün takmiytakm şarja onun haricinde sonuçta 1000 TL lik bir telefon alıyorsun beklentilerinde o derecede olsun gidip muhteşem kamera veya ses falan bekleme kamera orta derece ses seviyesi yüksek fakat kalite seni tadmin eder dediğim gibi bu telefon tüm işini görür sonuçta parası ortada piyasadaki 2000 TL lik bir telefon gibi düşün kasma donma yasamazsin günlük kullanımda oyun oynamıyorum bn normade fakat yüklediğim oyunları sorunsuz açtı ufak oyunlardı. Onlarda. Onun haricinde parmak izi gayet hızlı. Bu kadar birde alacaksan snapdragon olan versiyonunu al güncelleme konusunda daha iyi

Biscuit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
İç İletişim Uzmanı
Konular
14
Hocam garanti takıntın yoksa eğer -Sefa- hocam Global Redmi 5 Plus satıyor gerçekten cihaz sağlam, ilgileniyor da satarken. Memnun kaldım, ilk defa böyle bir alışveriş tercih ettim. Çok güzel kaliteli bir cihaz özellik olarak araştırabilirsin de. 4gb Ram + 64 gb dahili modelini alabilirsin.

Naber0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
LG K8
Konular
12
Garantiye şu ana kadar tel göndermedim
(S3m vardı batarya şişti adam hemen orada değiştirdi) ama yinede nolur nolmaz olsun ama redmi note 4 şu anda mağazadan olduğu için ordan alacağım
Hocam garanti takıntın yoksa eğer -Sefa- hocam Global Redmi 5 Plus satıyor gerçekten cihaz sağlam, ilgileniyor da satarken. Memnun kaldım, ilk defa böyle bir alışveriş tercih ettim. Çok güzel kaliteli bir cihaz özellik olarak araştırabilirsin de. 4gb Ram + 64 gb dahili modelini alabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt