Yardım xiaomi redmi note 4/4x

alprn90

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ALPEREN
Cihazım
GM ELİTE
Konular
2
yukarıda yazdığım telefonlardan birini almayı düşünüyorum 3 4 gündür araştırıyom delta servis , evobt servis arasında git gel kafayı yedim biri bana yardımcı olabilirmi bu firmalarla ilgili çok şikayet okudum ne yapmalıyım yoksa boşver bu telefonu deyip casper via m3 mü alayım

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
via m3 nedir ya :) mtk işlemcili ben telefonla fazla oynamam alo diyorm sadece arada birde internette gezerim diyorsanız alabilirsiniz antutu 38 bin gösteriyor %100 performans farkı var bana kalırsa firma kötülemek istemem snapdragon işlemcili modeli alın mtk ya hiç bulaşmayın redmi note 4x yani casper m3 çöp benim gözümde
[doublepost=1517689243,1517689062][/doublepost]bu arada meyve veren ağacı taşlarlar şu şekilde anlatayım türkiyede resmi olarak bir ithalatcısı olmayan firma xiaomi sahibinden sitesine girin oradan telefon ilanlarına bakın casper mi çok yoksa xiaomi mi düşünün birde xiaomi türkiyede resmi satıcısı yok talep varki firmalar kendi imkanlarıyla getiriyorlar bu kadar insan yanılıyor olabilir mi?

Oyla:

alprn90

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ALPEREN
Cihazım
GM ELİTE
Konular
2
note 4x alayım fakat hangi garanti firmasını onerirsin evo mu deltamı , xiaomi markası sevdiğim bi marka ama urunu aldığımda fabrika hatası olursa garanti firmalarıyla uğraşmak istemiyorum
[doublepost=1517736940,1517734941][/doublepost]redmi note 4 ve 4x in snapdragon versiyonları var iki sinde farklı lan sadece biri ful metal kasa digerinin anten cizgileri plastik değil mi?

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
note 4x alayım fakat hangi garanti firmasını onerirsin evo mu deltamı , xiaomi markası sevdiğim bi marka ama urunu aldığımda fabrika hatası olursa garanti firmalarıyla uğraşmak istemiyorum
[doublepost=1517736940,1517734941][/doublepost]redmi note 4 ve 4x in snapdragon versiyonları var iki sinde farklı lan sadece biri ful metal kasa digerinin anten cizgileri plastik değil mi?
delta evodan 1 gömlek üstün diyelim

Oyla:

ekremsenturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ekrem
Cihazım
xiaomi redmi
Konular
0
redmi note 4 ve 4x in snapdragon versiyonlarıın bir de kvk olanları da var sanırım

Oyla:

haytaytac

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
AYTAÇ
Cihazım
REDMİ NOTE 4
Konular
0
kardeşim deltaya hiç bulaşma derim ben delta garantili aldım telefon birden kapandı-garantiye gönderdim ana karta sıvı gelmiş dediler 600 tl para istediler dışarıda yazılımcı arkadaşım baktı çok düşük bi maliyetle halletti üstüne birde cihazımı garanti dışı bıraktılar.100 tl fazla ver Kvk lı al en azından diğerlerine göre daha sağlamdır kendi görüşüm

Oyla:
Üst Alt