Rom Xiaomi Redmi Note 12 Pro MIUI 14 EU rom nasıl atabilirim?

Alpertrophy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alper
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
6
Arkadaşlar selam geçen hafta konu açmıştım fakat bootloader kilidi açık değildi onu açmak için de 168 saat beklemem gerekti sonunda nihayet açmış bulunuyorum o yüzden tekrar buradayım. Telefonun modeli Redmi Note 12 Pro. MIUI 14 eu rom atmak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz detaylarıyla?

adilkahraman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adil
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
12
Arkadaşlar selam geçen hafta konu açmıştım fakat bootloader kilidi açık değildi onu açmak için de 168 saat beklemem gerekti sonunda nihayet açmış bulunuyorum o yüzden tekrar buradayım. Telefonun modeli Redmi Note 12 Pro. MIUI 14 eu rom atmak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz detaylarıyla?
bu cihazda sweet ve sweet_k6a olan romlar mevcut (muhtemelen sizinki sweet_k6a olmalı), daha önce yanlış yükleyenler oldu en garantisi fastboot modunda fastboot getvar product komutu ile cihazın kodunu öğrenin ve;

buradan kod adına göre romu indirip zipten çıkarıp fastboot modunda yükleyin.

Alpertrophy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alper
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
6
bu cihazda sweet ve sweet_k6a olan romlar mevcut (muhtemelen sizinki sweet_k6a olmalı), daha önce yanlış yükleyenler oldu en garantisi fastboot modunda fastboot getvar product komutu ile cihazın kodunu öğrenin ve;

buradan kod adına göre romu indirip zipten çıkarıp fastboot modunda yükleyin.
Hocam ben ROM yükledim fakat EEA yazmasına rağmen yükledikten sonra baktığımda Global yazıyordu. EU romda olan hiçbir özellik yok şu anda. Telefon üzerinden sistem güncellemesi mi yapmam gerekli?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam ben ROM yükledim fakat EEA yazmasına rağmen yükledikten sonra baktığımda Global yazıyordu. EU romda olan hiçbir özellik yok şu anda. Telefon üzerinden sistem güncellemesi mi yapmam gerekli?
Rom yüklendi bu arada ona rağmen Global yazıyor.

adilkahraman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adil
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
12
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Rom yüklendi bu arada ona rağmen Global yazıyor.
EEA rom ile benim attığım linkteki EU rom farklıdır, eğer miui arama ve mesajlaşma uygulaması olanı soruyorsanız benim attığım linkten indirmeniz gerekli

Üst Alt