Soru Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5g

MuratAlptekin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
2
Merhaba, internet üzerinden Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5g cihaz aldım ( Model 22101316G görünüyor)
Cihaz donanım test kısmında Harware Version: Kırmızı ile P1 görünüyor fakat e devletten imei'leri sorgulattığımda ithalatçı kayıtlı imei görünüyor
Telefon dirençli midir? ayrıca satıcı global versiyon dedi fakat emin olamadım, bilgi verebilir misiniz. Bootloader kilidi kapalı görünüyor, daha önce açılıp açılmadığını anlamanın bir yolu var mıdır

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177

MuratAlptekin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
2

rezashahiran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Reza
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
0
Merhaba, internet üzerinden Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5g cihaz aldım ( Model 22101316G görünüyor)
Cihaz donanım test kısmında Harware Version: Kırmızı ile P1 görünüyor fakat e devletten imei'leri sorgulattığımda ithalatçı kayıtlı imei görünüyor
Telefon dirençli midir? ayrıca satıcı global versiyon dedi fakat emin olamadım, bilgi verebilir misiniz. Bootloader kilidi kapalı görünüyor, daha önce açılıp açılmadığını anlamanın bir yolu var mıdır
Efendim dirençlidir herhangi bir sorun olmaz rahatlıkla kullanabilirsiniz telefon hakkındaya girin miui sürümüne 5 6 kere basın arama çubuğuna mi kilit durumu yazın bu cihazın kilidi açıldı veya cihaz kilitli yazacaktır

MuratAlptekin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
2
Efendim dirençlidir herhangi bir sorun olmaz rahatlıkla kullanabilirsiniz telefon hakkındaya girin miui sürümüne 5 6 kere basın arama çubuğuna mi kilit durumu yazın bu cihazın kilidi açıldı veya cihaz kilitli yazacaktır
evet cihaz kilitli görünüyor, tşk ederim verdiğiniz bilgiler için

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177
Merhaba, e devlette "Redmi Note 12 Pro, Model Bilgisi: 2209116AG" olarak görünüyor telefon üzerindeki model ise 22101316G
Tek bir IMEI mi var iki IMEI mi var?

Resmi yetkili olmayan bir ithalatçıdan almışsınız cihazı. Direnç ile başka bir cihazın IMEI'si atılmış.

Ben hayatta kullanmazdım böyle bir cihazı, genelde zaten resmi ithalatçı fiyatına yakın satılıyor ve teknik destek konusunda çok kötü oluyorlar. Garantisiz cihaz almakla aynı şey bence şu an bu cihazı almanız. Yani ortada büyük bir sorun var bence.

rezashahiran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Reza
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
0
evet cihaz kilitli görünüyor, tşk ederim verdiğiniz bilgiler için
Rica ederim efendim ne demek 🙏
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resmi yetkili olmayan bir ithalatçıdan almışsınız cihazı. Direnç ile başka bir cihazın IMEI'si atılmış.

Ben hayatta kullanmazdım böyle bir cihazı, genelde zaten resmi ithalatçı fiyatına yakın satılıyor ve teknik destek konusunda çok kötü oluyorlar. Garantisiz cihaz almakla aynı şey bence şu an bu cihazı almanız. Yani ortada büyük bir sorun var bence.
Efendim bu cihazlar tr ye kaçak yolla geldiği için bu cihazın resmi satışı mi mağazalarında yoktur bu cihazı alanlar bu şeklide almak zorunda

MuratAlptekin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
2

Merhaba, 2 imei var, redmi note 12 pro 5g versiyonunu redmi üzerinden bulamadığım için buradan aldım, Çin versiyonu mu yoksa avrupa versiyonumu gelecek o kısımda endişem vardı, çin versiyonu note 12 pro 5g modellerinde şebeke çekiminde problemler yaşandığını duymuştum, hoş bu telefonda fazla iyi çekiyor diyemem :) ihtalatçı imei kaydı ile geleceğini biliyordum ama dirençli olabileceğini düşünemedim, teknik servis konusunda çok haklısınız bende çok birşey beklemiyorum açıkcası..

zggen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özgen
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
0
Merhaba, 2 imei var, redmi note 12 pro 5g versiyonunu redmi üzerinden bulamadığım için buradan aldım, Çin versiyonu mu yoksa avrupa versiyonumu gelecek o kısımda endişem vardı, çin versiyonu note 12 pro 5g modellerinde şebeke çekiminde problemler yaşandığını duymuştum, hoş bu telefonda fazla iyi çekiyor diyemem :) ihtalatçı imei kaydı ile geleceğini biliyordum ama dirençli olabileceğini düşünemedim, teknik servis konusunda çok haklısınız bende çok birşey beklemiyorum açıkcası..
Redmi Note 12 pro 5g global versiyonu imei etiketi ve arka kapağında CE yazısı bulunuyor maalesef Türkiye'de ithalatçı garantili olarak satılan cihazlar çin versiyonu global modele ait resim ekliyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_20230723_222604.jpg
    IMG_20230723_222604.jpg
    321,1 KB · Görüntüleme: 17
Üst Alt