Yardım Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G HyperOS

Sakoke1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkant
Cihazım
R. Note12 Pro5G
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
14.0.6.0.TMOMIXM
Telefon Modeli
Redmi Note 12 Pro 5G
Bootloader Kilidi
Açık
başlıkta yazdığım telefon modeline sahibim. MIUI 14 14.0.6.0.TMOMIXM sürümü yüklü ve global sürüm. Bu sürüme sahip çoğu kişiye HyperOS güncellemesi geldi fakat bana gelmedi. Global siteden ROM'lara bakınca OS1.0.1.0.UMOMIXM yazıyor. Ama benim telefona gelmedi bunun sebebi nedir?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-02-13-23-40-29-207_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2024-02-13-23-40-29-207_com.android.updater.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 20

zggen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özgen
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
0
şimdi bootloader kilidini kapatmiyim ve hyperos yazılımını ben kendim mi atayım?
Daha önce bilgisayar üzerinden rom flashlama yapmadiysan tavsiye etmem çünkü forumda rom flashlama da driverları düzgün yüklenmedigi için yarıda kalıp hata alan ardından telefonu açılmayanlar oldu işini iyi yapan bir telefoncuya sor küçük bir meblağ isterse riske girmeden yaptır ayrıca bootloader kilidini kesinlikle kapatma.

Oyla:

Sakoke1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkant
Cihazım
R. Note12 Pro5G
Konular
3
Daha önce bilgisayar üzerinden rom flashlama yapmadiysan tavsiye etmem çünkü forumda rom flashlama da driverları düzgün yüklenmedigi için yarıda kalıp hata alan ardından telefonu açılmayanlar oldu işini iyi yapan bir telefoncuya sor küçük bir meblağ isterse riske girmeden yaptır ayrıca bootloader kilidini kesinlikle kapatma.
sistemi zaten ben kendim yaptım. SMOMIXN yüklüydü TMOMIXM çevirdim yani global sürüme, bir sorun yaşamadım. HyperOS u şimdi yüklemeli miyim? yoksa biraz daha zaman geçtikten sonra mı karar vereyim?

Oyla:

zggen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özgen
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
0
sistemi zaten ben kendim yaptım. SMOMIXN yüklüydü TMOMIXM çevirdim yani global sürüme, bir sorun yaşamadım. HyperOS u şimdi yüklemeli miyim? yoksa biraz daha zaman geçtikten sonra mı karar vereyim?
Biraz zaman geçtikten sonra bir sonraki gelecek olan hyperOS güncellemesini bekleyip yüklemekte fayda var ilk güncellemelerde optimizasyon ve pil kullanımı problemi oluyor bundan sonraki güncelleme daha stabil olur.

Oyla:

Sakoke1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkant
Cihazım
R. Note12 Pro5G
Konular
3
Biraz zaman geçtikten sonra bir sonraki gelecek olan hyperOS güncellemesini bekleyip yüklemekte fayda var ilk güncellemelerde optimizasyon ve pil kullanımı problemi oluyor bundan sonraki güncelleme daha stabil olur.
teşekkür ediyorum hocam bana zaman ayırdığınız için <3

Oyla:
Üst Alt