Sohbet Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus

POVAC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 Plus
Konular
24
Çok telefon gezip sonunda alacağım telefonu buldum.Bu telefonu seçmemdeki en büyük etken kavisli tasarıma sahip olması ıphone 13 gibi bir diğeride 120 w şarj cihazı olması.Teknosada 11.799 a buldum inşallah bu hafta içinde gidip mağazadan alacağım.Iphone 7 plusdan geçeceğim bu tarzda telefon öneriniz varsa konu altına yazarsanız sevinirim.Çok telefon serisi var aklım karışıyor.

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
S21 fe modelide bir seçenek hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hem kamera hem işlemci açısından çok daha iyi bir cihaz tek eksisi 120w yok

POVAC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 Plus
Konular
24
S21 fe modelide bir seçenek hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hem kamera hem işlemci açısından çok daha iyi bir cihaz tek eksisi 120w yok

Tasarımını beğenmiyorum onun benim için kameranın pek önemi yok sadece performans versin bana yeter.

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Tasarımını beğenmiyorum onun benim için kameranın pek önemi yok sadece performans versin bana yeter.
Her iki acidanda iyi ama tabi sizin kararınız birde bukadar para veriyorken bı amiral gemisi almanız iyi olur uzun ömürlü olur sizin için yazılımında daha az sorun yaşarsınız neyse hayırlısı neyse o olsun

POVAC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 Plus
Konular
24
Her iki acidanda iyi ama tabi sizin kararınız birde bukadar para veriyorken bı amiral gemisi almanız iyi olur uzun ömürlü olur sizin için yazılımında daha az sorun yaşarsınız neyse hayırlısı neyse o olsun

Samsung telefonlarda hiç yüzüm gülmedi fobim var desem yeridir.Note telefonunu almıştım 2 gün sonra bataryası şişme yapmıştı galiba benim şansızlığım.Birde şuanda benim kullandığım telefon ıphone 7 plus s21 kasa bakımından biraz ona benziyor.Ben ıphone 13 kasasını sevdiğimden redmi note 11 plus telefonunu buldum malum ıphone 13 alamayınca :)

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Performans istiyorsanız Bu cihaz size göre değil hocam geçenlerde elime geçti cihaz 2-3 gün evde kullanma şansım oldu arayüzde bile kasmalar var 120 hz ekran değil sanki 40-50 hz gibi kamerada takılmalar var gerisini siz bilirsiniz. Sd işlemciden şaşmayın derim

POVAC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 Plus
Konular
24
Performans istiyorsanız Bu cihaz size göre değil hocam geçenlerde elime geçti cihaz 2-3 gün evde kullanma şansım oldu arayüzde bile kasmalar var 120 hz ekran değil sanki 40-50 hz gibi kamerada takılmalar var gerisini siz bilirsiniz. Sd işlemciden şaşmayın derim

Bunun gibi tasarımı olan performansı yüksek olan bir telefon varmı ? Çok modeli var karar veremiyorum..Iphone 13 kasasını sevdiğimden bunu alacaktım.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Bunun gibi tasarımı olan performansı yüksek olan bir telefon varmı ? Çok modeli var karar veremiyorum..Iphone 13 kasasını sevdiğimden bunu alacaktım.
Poco f4 inceleyebilirsiniz

Nighthunter4

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf BEGEN
Cihazım
note 11 pro 4g
Konular
8
Hocam performans istiyorsanız o fiyatlarda s21 fe 5g en iyi seçeneklerden biri antutuda 700bin küsür puan alabiliyor cihaz ama 11pro+ 400 bin civarlarında puan çıkarıyor antutuda s21 fe hızlı şarj hariç her konuda 11 pro + dan daha üstün bir cihaz hem fotoğraf başarımı hem genel performans anlamında ayrıca samsungda dynamic amoled ekran ve hdr10+ desteği de mevcut ekranı mükemmel denebilir 11 pro+ ın tek artısı 120w hızlı şarj

POVAC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 Plus
Konular
24
Hocam performans istiyorsanız o fiyatlarda s21 fe 5g en iyi seçeneklerden biri antutuda 700bin küsür puan alabiliyor cihaz ama 11pro+ 400 bin civarlarında puan çıkarıyor antutuda s21 fe hızlı şarj hariç her konuda 11 pro + dan daha üstün bir cihaz hem fotoğraf başarımı hem genel performans anlamında ayrıca samsungda dynamic amoled ekran ve hdr10+ desteği de mevcut ekranı mükemmel denebilir 11 pro+ ın tek artısı 120w hızlı şarj

S22 de karar kıldım biraz düşmesi için pusuda bekliyorum.

Üst Alt