Yardım Xiaomi Redmi Note 11 Pro için uygun TWRP bulamıyorum

Meteohan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metehan
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 14.0.3
Telefon Modeli
Xiaomi Redmi Note 11 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar ilk defa burda konu açıyorum eksiklerim ve hatalarım olabilir kusura bakmayın

Cihazım Xiaomi Redmi Note 11 Pro root vesayre için TWRP arıyorum ama ona uygun bulamıyorum. xiaomitools.com sitesinde buldum gibi ama orda pro/pro+ şeklinde birleşik vermiş bunu yüklersem bi sıkıntı çıkarmı. TWRP olmadı diye orangefox yüklemeye çalıştım ama onun içinde uygun sürüm yok.

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Merhabalar ilk defa burda konu açıyorum eksiklerim ve hatalarım olabilir kusura bakmayın

Cihazım Xiaomi Redmi Note 11 Pro root vesayre için TWRP arıyorum ama ona uygun bulamıyorum. xiaomitools.com sitesinde buldum gibi ama orda pro/pro+ şeklinde birleşik vermiş bunu yüklersem bi sıkıntı çıkarmı. TWRP olmadı diye orangefox yüklemeye çalıştım ama onun içinde uygun sürüm yok.
redmi note 11 pro'ya ait twrpde soranlar olmuş. cevap olarak bunu yazmışlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

orange fox için uygun sürüm var xiaomitools sitesinde ama bu senin seçimin bir hata olursa sorumlusu ben değilim. sen orange fox uygun sürüm yok dediğin için attım

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2023-08-03 174103.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-03 174103.png
    33,7 KB · Görüntüleme: 10
  • orangefox.png
    orangefox.png
    23 KB · Görüntüleme: 10
Oyla:

Meteohan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metehan
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
5
redmi note 11 pro'ya ait twrpde soranlar olmuş. cevap olarak bunu yazmışlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

orange fox için uygun sürüm var xiaomitools sitesinde ama bu senin seçimin bir hata olursa sorumlusu ben değilim. sen orange fox uygun sürüm yok dediğin için attım
Anladım hocam teşekkürler

Oyla:
Üst Alt