Çözüldü Xiaomi Redmi Note 10 Pro Sensör ve Ses Sorunu

ismail_life

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.5.7
Telefon Modeli
Xiaomi Redmi Note 10 Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Herkese Selamlar .
Arkadaşlar
Xiaomi Redmi Note 8 Pro kullanıyorum. Xiaomi Redmi Note 10 Pro'ya geçiş yapacağım . Küçük bi araştırmadan sonra note 10 pro da sensör ve ses sorunu olduğunu öğrendim. Hemen her sitede telefonla konuşurken sensörden telefonun kapandığı yada whatsapp instagram gibi uygulamalarda görüntülü konuşma yaparken ses sorunu yaşadığı hakkında şikayetler gelmiş. Sizce geri adım atmalı mıyım ? Yoksa almalı mıyım. ? Öneride bulunacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Çözüm
İşin aslı cihazım note 8 pro 15 aylık ama arama geldiğinde sık sık karşı taraftan ses gelmiyor. Kapatıp yeniden aramak zorunda kalıyorum. Ya da cihaz kendiliğinden kapanıyor. Bu sebeple note 10 pro için yazılan şikayetlerin çoğunun gerçek olduğunu düşünüyorum. Ama 6000-7000 bandında başka telefon bulamıyorum

İmei atıldı mı ? Eğer orjinal Türkiye sürümü ise, kullandığınız rom nedir ?

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Herkese Selamlar .
Arkadaşlar
Xiaomi Redmi Note 8 Pro kullanıyorum. Xiaomi Redmi Note 10 Pro'ya geçiş yapacağım . Küçük bi araştırmadan sonra note 10 pro da sensör ve ses sorunu olduğunu öğrendim. Hemen her sitede telefonla konuşurken sensörden telefonun kapandığı yada whatsapp instagram gibi uygulamalarda görüntülü konuşma yaparken ses sorunu yaşadığı hakkında şikayetler gelmiş. Sizce geri adım atmalı mıyım ? Yoksa almalı mıyım. ? Öneride bulunacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler
tercih sizin ancak değişik romlarla uzun zamandır kullanıyorum bahsettiğiniz gibi bir sorun yaşamadım.

Oyla:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Tamamen şans işi aynı sensör sorunu mi 10 t için var deniliyor 3 adet aldım kendime ve aile fertlerine hiç birinde sıkıntı çıkmadı

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Tamamen şans işi aynı sensör sorunu mi 10 t için var deniliyor 3 adet aldım kendime ve aile fertlerine hiç birinde sıkıntı çıkmadı

Aslında tamamen şans işi değil. Örneğin ultrasonic sensörlü mi10t de sorun olduğunu firma bile kabul ediyor. İlerleyen cihazlarda bu sorunlu sensörü kullanmayıp, sorunsuz bir yakınlık sensörü deneyimi yaşatacağız diyorlar.

Herkese Selamlar .
Arkadaşlar

Cihaz yorumlarını ve videolarını incelemenizi öneririm.

Oyla:

ismail_life

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
1
İşin aslı cihazım note 8 pro 15 aylık ama arama geldiğinde sık sık karşı taraftan ses gelmiyor. Kapatıp yeniden aramak zorunda kalıyorum. Ya da cihaz kendiliğinden kapanıyor. Bu sebeple note 10 pro için yazılan şikayetlerin çoğunun gerçek olduğunu düşünüyorum. Ama 6000-7000 bandında başka telefon bulamıyorum

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315

İmei atıldı mı ? Eğer orjinal Türkiye sürümü ise, kullandığınız rom nedir ?

Oyla: Çözüm

AtaberkTr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ataberk
Cihazım
GALAXY A54 5G
Konular
13
Redmi Note 10 Prodan yazıyorum 8/128 versiyonu her hangi bir sorun ile karşılaşmadım cihaz tr garantili mi mağzasından alındı.

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım