Yardım Xiaomi Redmi Not8 Oyunlar için custom rom Önerecek varmı?

gameplayers

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ÖMER FARUK
Cihazım
REDMİ NOT 8
Konular
2
Merhaba arkadaşlar, pubg ve benzeri oyunları kasmadan açacak çok isitmiyacak şarjı çabuk bitirmiyecek custom rom onerebilirmisiniz. Telefonum Xiaomi redmi not8 maalesef çok fazla ısınma ve pil tüketimi söz konusu ve yavaşça kasmaya başladı :(

emirhan okatan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emirhan
Cihazım
Mİ 9
Konular
13
Hocam aldığınız FPS ve akıcılık hangi rakamlarda acaba ? Bide grafikler en son hangi kademede açılıyor bilgi verirmisin acaba.
Hocam rom çok etki etmez eskiden kaç fps alıyorsanız yine onu alırsınız ama oyundaki hafif takılmalar laglar düzelecektir. fps ayarlarını açmak için game unlocker magisk modüllerini kullanabilirsin

gameplayers

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ÖMER FARUK
Cihazım
REDMİ NOT 8
Konular
2
Hocam rom çok etki etmez eskiden kaç fps alıyorsanız yine onu alırsınız ama oyundaki hafif takılmalar laglar düzelecektir. fps ayarlarını açmak için game unlocker magisk modüllerini kullanabilirsin
Öneriniz için teşekkür ederim deniyecegim. Umarım işe yarar. Başka bir rom veya uygulama önerecek arkadaşlar varsa lütfen belirtsin teşekkür ederim

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Öyle bir rom yok. Isınmaya neden olan yazılım değil, işlemci gücünün azlığıdır. Pubg'de ısınmayan telefon yok, daha az ısınsın diyorsan da satıp daha güçlü bir telefon alman lazım.

Üst Alt