Rom Xiaomi Redmi Not 4X (SD 625) Custom Rom Listesi

Musenna

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
1
Stok Roma dönüşte full wipe yaptınız değilmi hocam ben sıkıntı yaşamamıştım ek olarak lazyflasher flasladinizmi?

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lazyflasher flaşlamadım hocam.şuan stoga dönemiyorum ne yapmam gerekiyor? Yedek var ama o da kurulmuyor ayrıca simi görmüyor. Global stok mu kurmam gerekli?

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
lazyflasher flaşlamadım hocam.şuan stoga dönemiyorum ne yapmam gerekiyor? Yedek var ama o da kurulmuyor ayrıca simi görmüyor. Global stok mu kurmam gerekli?
Global rom geliştirici sürüm yada kararlı sürümlerden herhangi birisini recovery versiyon olanlardan flaslayiniz ardından da söylemiş olduğum lazyflasher zip dosyasını flaslayiniz ve reboot ediniz sorunsuz boot olsun ve açılsın..
Üç dört seferdir custom romlardan miu ya dönüşte lazyflasher flaslamadim rom açıldı ama twrp uçtu pc de bozuk kaldım twrp siz

Musenna

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
1
Global rom geliştirici sürüm yada kararlı sürümlerden herhangi birisini recovery versiyon olanlardan flaslayiniz ardından da söylemiş olduğum lazyflasher zip dosyasını flaslayiniz ve reboot ediniz sorunsuz boot olsun ve açılsın..
Üç dört seferdir custom romlardan miu ya dönüşte lazyflasher flaslamadim rom açıldı ama twrp uçtu pc de bozuk kaldım twrp siz

hocam senin konundaki yolu takip ederek yüklemeyi deneyeceğim Rehber - Xiaomi Redmi Not 4X (SD 625) Twrp Yükleme ve Stock Miui Rom Yükleme

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Hocam bunu duyduğuma çok üzüldüm...isterseniz Laptopumu alıp, hemen yanınıza gelebilirim....TWRP'siz kalmanıza gönlüm razı olmaz

Escobar1945

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Hocam bunu duyduğuma çok üzüldüm...isterseniz Laptopumu alıp, hemen yanınıza gelebilirim....TWRP'siz kalmanıza gönlüm razı olmaz
Eksik olma abi halledeceğim bugün bir rr kurayim canım çekti....

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Musenna

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
1
Eksik olma abi halledeceğim bugün bir rr kurayim canım çekti....

RR güzel rom fakat gear uyumlu olmadığı için malesef aosp extended e geçtim. Custom rom kurmak isteyen arkadaşlara Aosp romu kurmanızı tavsiye ederim.

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
hocam rr kurmak istedim twrp den.ancak yükleme başarısız oluyor ve ''updater process ended with ERROR:7 ''hatası alıyorum ..ne yapabilirm ?

Escobar1945

Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
hocam rr kurmak istedim twrp den.ancak yükleme başarısız oluyor ve ''updater process ended with ERROR:7 ''hatası alıyorum ..ne yapabilirm ?
Hocam zip dosyasını eksik inmiştir olabilir Başka türlü hata vermesi imkansızı yahut full wipe yapınız system, data, cache, dalvik 4 wipe birde öyle deneyiniz sonucu yazın buradayız şuan anda miui 9 kuruludur damarıma bastın yine rr kuruyorum ☺️☺️☺️☺️

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
Hocam zip dosyasını eksik inmiştir olabilir Başka türlü hata vermesi imkansızı yahut full wipe yapınız system, data, cache, dalvik 4 wipe birde öyle deneyiniz sonucu yazın buradayız şuan anda miui 9 kuruludur damarıma bastın yine rr kuruyorum ☺️☺️☺️☺️
hocam sizin damar rr ye baya yakın ya hemen kayıyor :D error 7 hatasını araştırdım biraz romun içindeki bi dosyayı notepadle açıp bişeyler yapmak gerekiyordu..bende uğraşmaktan sıkıldım dedim global roma döneyim 8.2.10 a.indirdim tertemiz kurdum(geçen size sorduktan sonra 4 wipetan şaşmıyorum hocam) lazyflaşladım..''maalesef izin yöneticisi uygulaması durdu'' diyor bu seferde :?

Üst Alt