Yardım Xiaomi RedMi Airdots ses kesilme sorunu

SpacoArmiloN

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mert Efe
Cihazım
mi 6
Konular
1
Arkadaşlar yardım eder misiniz kulaklığı alalı 2 gün oldu ikisinide birbirine bağladım bir sıkıntı yok fakat müzik dinlerken eğer hareket etmiyorsam ve kafamda sabit ise bir sıkıntı yok ses geliyor fakat hafif hakeret edince yada telefonu hareket ettirince sesde kesilmeler oluyor telefonu cebime koyup yürürsem sürekli anlık kesilmeler oluyor ama dediğim gibi sabit durursam bir sıkıntı yok sebebi nedir cihazda mı bir sorun var

volkaner

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Redmi airdots t
Konular
0
Arkadaşlar yardım eder misiniz kulaklığı alalı 2 gün oldu ikisinide birbirine bağladım bir sıkıntı yok fakat müzik dinlerken eğer hareket etmiyorsam ve kafamda sabit ise bir sıkıntı yok ses geliyor fakat hafif hakeret edince yada telefonu hareket ettirince sesde kesilmeler oluyor telefonu cebime koyup yürürsem sürekli anlık kesilmeler oluyor ama dediğim gibi sabit durursam bir sıkıntı yok sebebi nedir cihazda mı bir sorun var
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende de aynı sorun var,resetledim ama olmadi.siz bulabildinizmi sıkıntıyı

Oyla:

SpacoArmiloN

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mert Efe
Cihazım
mi 6
Konular
1
Yok bende bulamadım aynı şekilde bende resetledim 4-5 kere fakat düzelmedi

Oyla:

nedirhanx9

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bedirhan
Cihazım
xiaomi mi9t
Konular
23
arka cebine koymadan yuru yada elinde tut telefonu öyle yuru olmadi o kulaklik gitti

Oyla:

SpacoArmiloN

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mert Efe
Cihazım
mi 6
Konular
1
Sanırım sorunu çözdüm kulaklığın ucuna takılan şeylerinden en küçük olanı taktım ve kulağıma iyice sokmadan taktım şuanlık bir sıkıntı yok telefon cebimde 1 tur attım ses kesilmedi sadece telefondan 5-10 metre uzaklaşınca hafif hafif başlıyor oda normal diye biliyorum ucundaki vericisiyle alakalı bir şey sanırsam sizde bir öyle deneyin

Oyla:

Sdasli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Selçuk
Cihazım
HUWAEI Mate20 L
Konular
0
Arkadaşlar merhaba telefonum Huwaei Mate 20 Lite. İki kulaklık birbirine bağlanıyor sonrasında telefona sadece R olan bağlanıyor. Buraya kadar bir problem yok. Sonrasında avucumda kulaklıklar birbirine yakınken gayet güzel kesintisiz çalışıyor. Ne zaman ki kulağıma takıyorum sesler kesilmeye başlıyor. Elime alıyorum tekrar bozuluyor. Sorunu çözemedim. Sebebini bilen varsa yardım rica ederim. Aynı şekilde telefonla uğraşınca ya da elime aldığımda falan ses kesiklik yapıyor.

Oyla:

volkaner

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Redmi airdots t
Konular
0
Arkadaşlar merhaba telefonum Huwaei Mate 20 Lite. İki kulaklık birbirine bağlanıyor sonrasında telefona sadece R olan bağlanıyor. Buraya kadar bir problem yok. Sonrasında avucumda kulaklıklar birbirine yakınken gayet güzel kesintisiz çalışıyor. Ne zaman ki kulağıma takıyorum sesler kesilmeye başlıyor. Elime alıyorum tekrar bozuluyor. Sorunu çözemedim. Sebebini bilen varsa yardım rica ederim. Aynı şekilde telefonla uğraşınca ya da elime aldığımda falan ses kesiklik yapıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kardeşim dediğin sorunun birebir aynısını yaşıyorum hala çözüm bulmuş değilim maalesef. Wifiyi kapatıp mobil veriyle bağlandık, telefondaki kendi muziklerimi denedim, farklı telefonlardan denedim ama banamisin demiyo hala. Umarım bir arkadaş bu sorunu bulur ve paylaşır. Yoksa dinlenmiyor kulaklik çöp suan

Oyla:

HK_19

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tolga
Cihazım
Huawei P30
Konular
0
Merhabalar,

Dün aldığım kulaklıkta bende aynı problemi yaşıyorum. Kulaklıklardan sadece sağ kulağımda iken gayet temiz çalışıyor, sağ taraf kutudan çıkınca da aynı şekilde çalışmaya devam ediyor. Ama ne zaman iki kulaklığı kulağıma takarsam çok fazla kesinti yaşıyorum.

İnternette cihazı araştırırken hep aynı şeylerden bahsedilmiş. Resetle vs. Denedim, fakat sonuç alamadım. Sonrasında arkadaşımın elini kulağına götürsen dahi cihazların bağlantısı kopuyor demesinden yola çıkarak kulaklıkları hafif dışa doğru takmayı denedim. Şu anda ilk duruma göre çok daha sağlıklı bir şekilde çalışıyor. Önceden 10 saniyede bir yaşadığım kesintiyi şimdi 3 - 5 parçada bir yaşıyorum.

Denemelere devam ediyorum. Problem tamamen çözülürse tekrar bilgilendireceğim. Bu arada cihazım Huawei P30.

Teşekkürler.

Oyla:

cemko28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cem
Cihazım
note 4
Konular
2
Ben az da olsa şöyle bir çözüm buldum . Ne alaka bilmiyorum ama en küçük silikonu takin ve ram temizliği yapın sadece müzik calariniz açık kalsın o zaman biraz farkediyor. Ve bileklik eslestirmesini kapatmak da fayda ediyor.

Oyla:

HK_19

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tolga
Cihazım
Huawei P30
Konular
0
Tekrar merhabalar,

Belirtmiş olduğum gibi 2 gündür kullanıyorum. Herhangi bir problem yaşamadım. Anladığım kadarıyla 2 konu sorun oluyor.

1- Kulaklık kulağa çok fazla yerleştirildiğinde iki cihaz eşleşemiyor. Sanırım kulak bluetooth noktasını kapatıyor. (Eli cihaz üstüne koyunca da bağlantı kopuyor. Buradan yola çıkarak söylüyorum.)

2- Ortamda çok fazla Wifi - Bluetooth kullanan kablosuz cihaz varsa yine ufak ufak kopmalar oluyor.

Ama genel olarak sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Teşekkürler.

Oyla:
Üst Alt