Yardım Xiaomi Redmi Airdots Rahatsız Edici Ses

nhunter

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
U
Cihazım
İphone 6
Konular
1
İyi günler. Redmi airdots kulaklığı hepsiburadadan indirimden aldım. Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Sesli ortamlarda farkedilmiyor pek ama sessiz ortamlarda özellikle geceleri kulaklığı kutusundan çıkarıp kulağıma taktığım andan itibaren kulaklığın çıkardığı bir ses var parazit şeklinde. Bu kulaklığı kullanmaya devam ettiğim sürece devam ediyor. Müzik, video izlerken arkada bu ses sürekli var. Kulaklığı kullanan arkadaşlar varsa bu sorun sadece ben de mi var. Yorum yaparsanız eğer ona göre iade edebilirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

serioussami

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sami
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Mühendis
Konular
0
Telefonunun bluetooth 5.0 i destekliyormu. Bu kulaklıklar Bluetooth 5.0 ve telefonun bu teknolojinin altındaysa sorun bundan kaynaklı olabilir

Oyla:

nhunter

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
U
Cihazım
İphone 6
Konular
1
Telefonla kaynaklı bir sıkıntı değil. Kulaklığı telefonla bağlamasam bile çalışır vaziyetteyken o ses çıkıyor.

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
O sese dipses deniyor terim olarak. Aslında çok minimum düzeyde olması lazım. Çoğu kişiyi rahatsız etmez. Ama benim airdotsumda beni rahatsız etmeyecek şekilde mevcuttu.

Oyla:

Şahin_3261

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
TUNA
Cihazım
Mi 6
Konular
7
Hocam bu airdotsun sıkıntıları artmaya başladı gibi çoğu yerden şikayetler görüyorum, almaktan vazgeçmeli miyim?

Oyla:

BerkaySengü

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkay
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 2
Konular
3
İyi aksamlar benim mi earbuds basic kulaklığım kutusuna koyunca şarj olmuyor bunun sebebi pilinin dolu olmasimidir acaba %20 kaldi ama gene şarj olmuyor

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt