Yardım Xiaomi redmi airdost um sarj olmuyor

mrsatan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Samsung
Konular
1
Arkadaslar bugun aldigim yaklasik 2 saat once aldigim xiaomi redmi airdost kulakligim sarj olmuyor. size daha ayrintili anlatacak olursam benim cihaz sarja taktigimda sarj oluyor ama kulakliklari koydugumda kulakliklarda kirmizi isik yanmiyor uzerindeki jelatinleri cikarttim ancak herhangi bir kirmizi isik yanmiyor ancak sarj kutusunu sarja takip ardindan kulakliklari taktigimda kulakliklarda kirmizi isik yaniyor lutfen bana acilen yardim edin

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
hocam batarya dolu olmasina regmen kulakliklari sarja koydugumda sarj olmuyor ama sarj kutusunu prize takip kulakliklari sarja koydugumda sarj oluyor ve kirmizi isik yaniyor
Hocam görünen o ki, kulaklıklarınız kutudan değil, kutuyu şarj adaptörü gibi kullanarak direkt prizden şarj oluyor. Kulaklıklarınızda sorun yok ama, sanırım kutunuzun bataryasında sorun var. Şarj tutmuyor veya şarj olmasına engel olan bağlantı sorunları var. Servisle görüşün bence.

Oyla:

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Ayrıca kutuyu adaptörle değil, USB portlarından şarj etmek daha sağlıklıdır. Telefon adaptörlerinin çıkış gücü kutunun bataryasına zarar veriyor.

Oyla:

mrsatan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Samsung
Konular
1
Hocam görünen o ki, kulaklıklarınız kutudan değil, kutuyu şarj adaptörü gibi kullanarak direkt prizden şarj oluyor. Kulaklıklarınızda sorun yok ama, sanırım kutunuzun bataryasında sorun var. Şarj tutmuyor veya şarj olmasına engel olan bağlantı sorunları var. Servisle görüşün bence.
evet dediginiz dogru kulakliklar prize sokunca sarj oluyor
bencede dediginiz gibi bataryada baglanti sorunlari olabilir
tessekur ederim hocam

Oyla:

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Rica ederim Hocam. Servisin sorununuzu hızlıca, çözmesini dilerim. Çözümünden sonra da, USB portlarından şarj etmeye özen gösterir iseniz, bataryanız daha uzun ömürlü olur.Geçmiş olsun.

Oyla:
Üst Alt