Soru Xiaomi Redmi Air Dots Ses Sorunu

FurkanGven

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Furkan
Cihazım
Redmi Air Dots
İyi günler öncelikle.Xiaomi Redmi air dots bluetooth kulaklık aldım birkaç gün önce.Sanki arkadan bir ssssssssssss sesi geliyor şarkı girişlerinde.Durdurunca sıkıntı kalmıyor şarkı devam edince de duyulmuyor gibi. Bu kulaklıkta sorun varmıdır yada genelde böylemi oluyor?
Teşekkürler

shuj

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
641
Tanju
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
www.instagram.com/shuttersound_tr
İyi günler öncelikle.Xiaomi Redmi air dots bluetooth kulaklık aldım birkaç gün önce.Sanki arkadan bir ssssssssssss sesi geliyor şarkı girişlerinde.Durdurunca sıkıntı kalmıyor şarkı devam edince de duyulmuyor gibi. Bu kulaklıkta sorun varmıdır yada genelde böylemi oluyor?
Teşekkürler
O ses bir zamanlar benim mi6 ya bağladığım kulaklıklarda da oluyordu sıfırdan romu tekrar miflash ile yükleyince kesildi. Genel olarak kulaklıktan memnun musunuz ? Mesela pil süresi ne kadar ?

nhunter

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
U
Cihazım
İphone 6
Aynı sorun bende de var. Telefon ile kulaklık bağlantısı kurulduktan sonra kulaklıktan sürekli bir parazit sesi geliyor. Bu gündüzleri pek rahatsız etmesede geceleri ortam sessiz olunca gerçekten rahatsız ediyor. Kulaklığın kendi sesi var yani bu sadece bende mi oluyor bilmiyorum. Çözümü varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Üst Alt