Soru Xiaomi Redmi 5 Plus hepsiburada dan mı yoksa gittigidiyordan mı alınmalı?

farukkbeyy3457

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer faruk
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Merhabalar hepsiburada dan ithalatçı garantili xiaomi redmi 5 plus almayı düşünüyordum fakat aklıma takılan birkaç şey var hepsiburada da hangi firimanın garantisi altında telefon ve global versiyon mu? gittigidiyor dan alsam hangi satıcı güvenilir emin olamadığımdan kararsız kaldım daha önce bu sitelerden sipariş verenler varsa yardımcı olabilirmi?

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Hangi satıcı güvenilir ise oradan almanız mantıklı olan. Bunun içinde;
Telefonların garanti, global versiyon vs gibi durumları içinde satıcılara soru sorabilirsiniz.
Verdikleri cevap, ilgi alakalarını karşılaştırabilirsiniz.
Ve ne kadar satış yaptıklarına ne gibi puanlar ve yorumlar aldıklarına da bakıp, son kararınızı verebilirsiniz.

Satıcı önerisi almak isterseniz ise, bu forum ile bağlantısı olan ve piyasadaki en ucuz fiyatları sunan, ilgi alakası yüksek olan "CEPPORT" mağazasını öneririm size.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Ben hepsiburada üzerinden aldım hiç bir sıkıntı yaşamadım sıkıntı olsaydı da geri yollayabilirdim ,gittigidiyor'da bu desktek var mı bilmiyorum önemli bir konu bu.

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Ben hepsiburada üzerinden aldım hiç bir sıkıntı yaşamadım sıkıntı olsaydı da geri yollayabilirdim ,gittigidiyor'da bu desktek var mı bilmiyorum önemli bir konu bu.
Gittigidiyorda da var bu destek ama hepsiburada daha verimli çalışıyor geri iade işlemlerinde

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Alışverişiniz hakkında bilgi de yazarsanız konu da sonuca varmış olur hocam :)

farukkbeyy3457

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer faruk
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Ben alana kadar cihaz tükendi ben de note 5 al (64/4) almayı düşünüyorum muhtemelen birkaç gün içinde sipariş vericeğim gittigidiyorda var oda sizce redmi 5 plus mı note 5 al mi ? aklıma gelmişken bunuda sorayım dedim :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir yakınıma gittigidiyor (cepport) mağzasından aldık 1-2 haftadır kullanıyor memnun,bende cepport mağzasına gittigidiyor üzerinden birkaç soru yönelttim en kısa sürede cevapladılar bu yüzden ordan almayı planlıyorum :D internette de çeşitli yorumlar var çoğu olumlu yönde.

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Ben alana kadar cihaz tükendi ben de note 5 al (64/4) almayı düşünüyorum muhtemelen birkaç gün içinde sipariş vericeğim gittigidiyorda var oda sizce redmi 5 plus mı note 5 al mi ? aklıma gelmişken bunuda sorayım dedim :D
Note 5 al modelini tam incelemediğim için yorum yapamam :)
Redmi 5 Plus batarya boyut tasarım ve google camera ile camera konusunda bayağı iyi bunu söyleyebilirim :)
En sorunsuz modellerden ve rom desteği en fazla olan modellerden biri. Note 5 Al nasıldır bilemiyorum :)

farukkbeyy3457

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer faruk
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Rica etsem müsait olduğunuzda bir bakabilirmisiniz özelliklerine çünkü telefonu aldığımda beni rahat 3-4 sene götürsün istiyorum şimdiden yorumlarınız için teşekkürler :D

Üst Alt