Soru Xiaomi Redmi 2 Pro iki imeide aynı

Farkli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
xiao redmi 2
Konular
1
Selam arkadaşlar forumdaki ilk mesajım olacak.
Almanyada oturan bir yakınım sayesinde xiaomi redmi 2 pro telefonunu almış bulunuyorum siparişi honorbuy-com avrupa deposundan vermiştim. gelen ürün çift sim kartlı dolayısıyla çift imei barındıran cihazlardan. elime gelen üründe *#06# şeklinde imei sorguladığımda da batarya altındaki etikettede kutusundada 2 imei numarasının aynı olduğunu gördüm.
bu normalmi değilmi iyice kıllandım kullanan veya bilgisi olan arkadaşların fikirlerine ihtiyacım var

Farkli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
xiao redmi 2
Konular
1
Orjinallik konusunda bir düşünceniz varsa bu konuyu inceleyin hocam.
http://forum.miuiturkiye.net/konu/anlatim-xiaomi-urunleri-orjinallik-kontrolu.3140/
teşekkürler sorgulamı yaptım ilk sorgulama yani orj. olduğu yönünde sonuç çıktı gibi
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Eğer cihaz aynı anda canlı hizmet vermiyorsa tek IMEI olabliyor yanı birisi ile konusurken diger noyu arayın ulaşılamıyor diyecektir o yüzden tek IMEI var ama eger tel calsa idi iki farklı IMEI olurdu.
Tabi burda iki farklı IMEI çakarak ne durum olucağı dediğim yöntem ile incelenebilinir.Ama sanırım farklıda olsa tel aynı anda tek hattan hizmet vericek şekilde ayarlı.
imei yükleme işini bir türlü beceremedim mahalle arasındaki bir iki telefoncuda buna imei olmuyor diye söylemde bulununca bir şekilde pasaport bulup işletmeyi düşünmüştüm

Oyla:

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
Hocam TR'de bir IMEI numarasını bir hat kullanabilir. İkinci kişi veya hat kullanırsa klona düşebilir. Riske etmeye değmez.

Oyla:
Üst Alt