xiaomi red rice wxdma

mirza

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1
arkadaşlar bu teli alalı 2 gün oluyo üzerinde yarım yamalak bir miui rom var
android sürüm : 4.2.2 hm2013023
mıuı surum: mıuı-5.3.21
bu rom en güncel mıuı rommudur yada bunu nasıl güncelleyebilirim telefon romm root olayı hiç olmadı
bilgi verirseniz sevinirim

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
@mirza, tüm cihazlarda geçerli olan çok basit birşey vardır. Telefonunuzun ayarlarında hakkında bölümünde güncelleme bölümü vardır. Buradan bunu kontrol etmeniz çok kolay ve basit.
Bu standart ve en stabil yöntemdir. Telefonunuz zaten güncel diyorsa şu an enson versiyon yüklü demektir.
Eğer ben her hafta güncellenen romları da denemek istiyorum derseniz, her cihaz için haftalık güncelleme çıkmıyor. İlgili konulardan güncelleme çıkıp çıkmadığını takip etmeniz gerekiyor. Ama öncesinde biraz okuyup, araştırıp, neyin ne olduğunu biraz öğrenmek de gerekiyor. Yani birisi şu dosyayı indir ve Recovery'den yükle dediğinde Recovery'nin ne olduğunu bilmeniz gerekiyor ki denileni yapabilesiniz.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

ugurdurak44

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
0
Cvp: xiaomi red rice wxdma

arkadaşlar ben de bu telefondan sipariş ettim. telefonun imei değişiminde ve kullanımında yardımlarınızı bekliyorum. çok büyük beklentilerim yok detay arayan birisi değilim telefonun son resmi sürümünde ful türkçe kullanabileceksem bana yeter bu olanağım var mı?

mirza

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1
Cvp: xiaomi red rice wxdma

chatin_62' Alıntı:
@mirza, tüm cihazlarda geçerli olan çok basit birşey vardır. Telefonunuzun ayarlarında hakkında bölümünde güncelleme bölümü vardır. Buradan bunu kontrol etmeniz çok kolay ve basit.
Bu standart ve en stabil yöntemdir. Telefonunuz zaten güncel diyorsa şu an enson versiyon yüklü demektir.
Eğer ben her hafta güncellenen romları da denemek istiyorum derseniz, her cihaz için haftalık güncelleme çıkmıyor. İlgili konulardan güncelleme çıkıp çıkmadığını takip etmeniz gerekiyor. Ama öncesinde biraz okuyup, araştırıp, neyin ne olduğunu biraz öğrenmek de gerekiyor. Yani birisi şu dosyayı indir ve Recovery'den yükle dediğinde Recovery'nin ne olduğunu bilmeniz gerekiyor ki denileni yapabilesiniz.

Hocam iyi günler simdi ayarlar kismindaki güncellemeleri kontrol et dediğim ayarlar uygulaması yanit vermiyor diyor o yüzden sordum size birde cwm robot ROM anlarim o işlerden s2 kullarken denemediğim ROM yoktu ama bu telefonda ve miui yabanciyim o yuzden

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Re: RE: Cvp: xiaomi red rice wxdma

mirza' Alıntı:
chatin_62' Alıntı:

Hocam iyi günler simdi ayarlar kismindaki güncellemeleri kontrol et dediğim ayarlar uygulaması yanit vermiyor diyor o yüzden sordum size birde cwm robot ROM anlarim o işlerden s2 kullarken denemediğim ROM yoktu ama bu telefonda ve miui yabanciyim o yuzden

O zaman sıkıntı yok. Darky yükler gibi CM yükler gibi, Paranoid yükler gibi yükleniyor. Aralarında fark yok.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

mirza

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1
Ben bu isten bir şey anlamadin 2 soru sorduk cevap veren yok guncelmi dedim cevap yok türkçe nazil olur dedim cevap yok ROM nazil yükleniyor dedim cevap veren yok ne zor soru sormussum be abi

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
@mirza benim cevaplarımı yok saymanız hiç hoş değil. Beğenmemiş te olsanız yok yok saymanız o kişiyi adam yerine koymamaktır.

mirza

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1
Senin bana verdiğin cevap
O zaman sıkıntı yok. Darky yükler gibi CM yükler gibi, Paranoid yükler gibi yükleniyor. Aralarında fark yok.

Bu nasip bir cevap darky ne paranoid ney. Hani güncel romun link hani nazil yükleneceği nazil türkçeye çevrileceği ?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Re: RE: xiaomi red rice wxdma

mirza' Alıntı:
Senin bana verdiğin cevap

Bu nasip bir cevap darky ne paranoid ney. Hani güncel romun link hani nazil yükleneceği nazil türkçeye çevrileceği ?

Çok özür dilerim. Siz öyle S2 ile yüklemediğim Rom kalmamıştı falan yazınca, bu işlerin kurdu olduğunuzu, zaten biliyorsunuz da sadece MIUI nasıl yüklenir onu bilmiyorsunuz diye anlamıştım. Zamanın Galaxy S ve S2'lerinin efsane romlarını duymadığınızı bilemezdim. Ama şimdi bunları hiç duymayıp, nasıl yüklemediğiniz rom kalmadı, merak etmiyor da değilim.

Neyse size sadece TWRP recovery'den nasıl yükleyebileceğinizin videosunu verebilirim. Diğer konular için zaten forumda bir sürü link vardır ama şu an onları derlemeye vaktim yok. Video Nexus 7 II bölümünde. İşlemler aynı, sadece dosyalar farklı olduğundan nasıl yüklenir sorusunun cevabını çok rahat bir şekilde alırsınız.

Hatta şimdi o bölümü de belki bulamazsınız, durun linkini vereyim garanti olsun. Yine sizi kızdırmayayım. : http://www.forum.miuiturkiye.net/showthread.php?tid=479

Kolay gelsin. Tekrar özür dilerim.

mirza

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1
Ben özür dilerim tskler her şey icin

Üst Alt