Çözüldü Xiaomi Powerbank

blackeagle1903

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğan Yılmaz
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
23
Xiaomi'nin 10.000 mAh'lık 3. versiyon powerbankini aldım. Yanında gelen USB kablo ile telefonu şarj edersem birşey olur mu? Yoksa telefonun kendi şarj adaptörünün USB kablosu ile mi şarj etmeliyim? Çünkü bu powerbank USB type-c destekliyor benim telefon ise micro usb.
Kabloda birde şimşek işareti (hızlı şarj galiba) var.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Xiaomi'nin 10.000 mAh'lık 3. versiyon powerbankini aldım. Yanında gelen USB kablo ile telefonu şarj edersem birşey olur mu? Yoksa telefonun kendi şarj adaptörünün USB kablosu ile mi şarj etmeliyim? Çünkü bu powerbank USB type-c destekliyor benim telefon ise micro usb.
Kabloda birde şimşek işareti (hızlı şarj galiba) var.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Bir şey olmaz şarj edebilirsiniz. Rahat olmak istiyorsanız telefonun kendi şarj kablosunu da kullanabilirsiniz. Type-c'yi micro usbye dönüştürücü aparat ile de kullanabilirsiniz.
Ve evet hızlı şarj özelliği de mevcut. Redmi 5 Plusların hızlı şarj ile şarj olma özelliği var. Ben telefonumu hızlı şarj özellikli adaptör ile şarj ediyorum o konuda da bir sorun çıkmıyor :)

blackeagle1903

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğan Yılmaz
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
23
Bir şey olmaz şarj edebilirsiniz. Rahat olmak istiyorsanız telefonun kendi şarj kablosunu da kullanabilirsiniz. Type-c'yi micro usbye dönüştürücü aparat ile de kullanabilirsiniz.
Ve evet hızlı şarj özelliği de mevcut. Redmi 5 Plusların hızlı şarj ile şarj olma özelliği var. Ben telefonumu hızlı şarj özellikli adaptör ile şarj ediyorum o konuda da bir sorun çıkmıyor :)

Tamamdır teşekkür ederim

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
niye bisey olsun ki telefona ?

blackeagle1903

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğan Yılmaz
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
23
niye bisey olsun ki telefona ?
Telefonum micro usb powerbank usb type-c sıkıntı olur mu anlamında sordum birde versiyon 3 hızlı şarj desteklediği için telefona fazla akım verir mi diye merak ettim. Telefon hızlı şarj destekliyormuş onu öğrendim.

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
yok telefona fazla akim vermez kesinlikle yane quick sarj 3 olan bi sarj aleti daha alttaki seviyeleride destekler sarj aletini cevirip bakarsaniz 5 v 2.4.amper / 9v 2 amper.gibi degerler.yazar mutlaka buda eger cihaziniz aasiri eski bi model degilse dogal.olarak destekler.
kabloda kesinlikle sorun olmaz ben microdan type c ye dinusturucu ile kullaniyorum.ama duzgun dinusturucu bulmak zor biraz

blackeagle1903

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğan Yılmaz
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
23
yok telefona fazla akim vermez kesinlikle yane quick sarj 3 olan bi sarj aleti daha alttaki seviyeleride destekler sarj aletini cevirip bakarsaniz 5 v 2.4.amper / 9v 2 amper.gibi degerler.yazar mutlaka buda eger cihaziniz aasiri eski bi model degilse dogal.olarak destekler.
kabloda kesinlikle sorun olmaz ben microdan type c ye dinusturucu ile kullaniyorum.ama duzgun dinusturucu bulmak zor biraz
Teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: m35
Üst Alt