Uygulama Xiaomi PC Tools

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Arkadaşlar öncelikle merhaba, iyi forumlar. Bir kaç gündür başlıkta da gördüğünüz üzere PC için bir araç geliştiriyorum. Uygulamam şuan beta sürümünde. Elimden geldiğince geliştirmeye çalışacağım. Öneri ve görüşlerinize açığım şimdiden teşekkür ederim.

Not: Uygulamadan kâr elde etmiyorum reklam vb. yok.
Not2: Böyle konu açmak yasak ise özür dilerim, modlar konuyu silebilir.

Uygulmanın proje sayfası için

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam proje gayet güzel proje,ama bunu xda da falan paylaşırsanız daha büyük bir karşılık alırsınız.Bu forumda çoğu kişi inadına denemekten kaçınıyor,o kadar araç yapıyorsun adam sonra konu açıyor başkasına yazıyor "hocam işte ben twrp atıcam nasıl yapabilirim?" burada 31 Ağustos ta paylaştığım 1.0 Versiyonum 111 indirilirken,3.0 Versiyonu 28 Eylül de paylaştığım 129 indirildi.30 Eylül de bir güncelleme daha sürdüm o da şuanda 115 indirildi.Yani hocam bir emek verip,gözleriniz uykuluyken "tamam ya şu class'ı da tamamlayayım kapatayım artık""tamam ya şunları da ekleyeyim kapatayım artık" diyorsunuz.O kadar debugging yapıyorsunuz,tüm bugları yok etmeye çalışıyorsunuz ve bir bakıyorsunuz ki kimsenin umru değil.Umarım xda da falan paylaşmışsınızdır hocam oralarda bu toollar çok ilgi görür gerçekten
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar öncelikle merhaba, iyi forumlar. Bir kaç gündür başlıkta da gördüğünüz üzere PC için bir araç geliştiriyorum. Uygulamam şuan beta sürümünde. Elimden geldiğince geliştirmeye çalışacağım. Öneri ve görüşlerinize açığım şimdiden teşekkür ederim.

Not: Uygulamadan kâr elde etmiyorum reklam vb. yok.
Not2: Böyle konu açmak yasak ise özür dilerim, modlar konuyu silebilir.

Uygulmanın proje sayfası için

Bu arada uygulamayı indirdim.Gerçekten çok işlevsel.Helal olsun hocam.

mirdem

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Yazılımcı
Konular
3
Hocam proje gayet güzel proje,ama bunu xda da falan paylaşırsanız daha büyük bir karşılık alırsınız.Bu forumda çoğu kişi inadına denemekten kaçınıyor,o kadar araç yapıyorsun adam sonra konu açıyor başkasına yazıyor "hocam işte ben twrp atıcam nasıl yapabilirim?" burada 31 Ağustos ta paylaştığım 1.0 Versiyonum 111 indirilirken,3.0 Versiyonu 28 Eylül de paylaştığım 129 indirildi.30 Eylül de bir güncelleme daha sürdüm o da şuanda 115 indirildi.Yani hocam bir emek verip,gözleriniz uykuluyken "tamam ya şu class'ı da tamamlayayım kapatayım artık""tamam ya şunları da ekleyeyim kapatayım artık" diyorsunuz.O kadar debugging yapıyorsunuz,tüm bugları yok etmeye çalışıyorsunuz ve bir bakıyorsunuz ki kimsenin umru değil.Umarım xda da falan paylaşmışsınızdır hocam oralarda bu toollar çok ilgi görür gerçekten
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada uygulamayı indirdim.Gerçekten çok işlevsel.Helal olsun hocam.

Hocam değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Söylediklerinizde çok haklısınız, bizim amacımız bir çok araç veya web sitesi üzerinden yapılan işlemleri olabildiğince tek bir programın içinde birleştirebilmek ve kullanıcıya bu kolaylığı sağlamak. XDA üzerinden en başından beri paylaşım yapıyorum ayrıyeten Global Mi forum üzerinden de. İndirme oranlarını aşağıdaki ekte bulabilirsiniz(Proje sayfasında da istatistikler tüm kullanıcılara açıktır).
Ayrıca geliştirdiğiniz programın linkini gönderirseniz denemek ve göz atmak isterim başarılar dilerim.
Proje sayfası:

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Hocam değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Söylediklerinizde çok haklısınız, bizim amacımız bir çok araç veya web sitesi üzerinden yapılan işlemleri olabildiğince tek bir programın içinde birleştirebilmek ve kullanıcıya bu kolaylığı sağlamak. XDA üzerinden en başından beri paylaşım yapıyorum ayrıyeten Global Mi forum üzerinden de. İndirme oranlarını aşağıdaki ekte bulabilirsiniz(Proje sayfasında da istatistikler tüm kullanıcılara açıktır).
Ayrıca geliştirdiğiniz programın linkini gönderirseniz denemek ve göz atmak isterim başarılar dilerim.
Proje sayfası:

Atabilirim hocam ama daha çok gelişmiş değil ve sadece Redmi Note 8 Pro için :) Ama mesela rootlama olayları vb bazı olaylar var onlar tüm cihazlar için oluyor bunu ilerde genişleteceğim

mirdem

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Yazılımcı
Konular
3
Xiaomi PC Tools v1.9 Çıktı!

Sürümün önce çıkan özellikleri;
Bu sürümde uygulamaya Dark mod desteği eklendi. Ayrıca tasarım baştan sona değişti.
Daha fazla detay için Changelog(Değişiklikler listesi) gözatın.

Şimdi denemek için

Tüm değişiklikler için

NOT: Programı yönetici olarak çalıştırmayı unutmayınız.

Ayrıca;
Xiaomi PC Tools Multilanguage (Çoklu dil projesi) Devam Ediyor!
Hemen aşağıdaki form ile başvuru yapıp mevcut olmayan diller için çeviri yapabilir ve programın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.
Mevcut diller; Türkçe, İngilizce, Almanca, Çince, Hintçe, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Rusça ve Endonezya dili.

Başvuru için tıkla;

BETA Erişimi başvuruları devam ediyor başvuru için tıklayın;
►► BETA başvurusu yaptıktan sonra size gönderilecek kod ile beta özelliklere erişebilirsiniz. Kod, başvuru yaparken vermiş olduğunuz mail adresinize gönderilecek.
EKRAN GÖRÜNTÜLERİ:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207

Bu sürümde uygulamaya Dark mod desteği eklendi. Ayrıca tasarım baştan sona değişti.

Şimdi denemek için

Tüm değişiklikler için

Ayrıca;
Hemen aşağıdaki form ile başvuru yapıp mevcut olmayan diller için çeviri yapabilir ve programın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.
Mevcut diller; Türkçe, İngilizce, Almanca, Çince, Hintçe, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Rusça ve Endonezya dili.

Başvuru için tıkla;

►► BETA başvurusu yaptıktan sonra size gönderilecek kod ile beta özelliklere erişebilirsiniz. Kod, başvuru yaparken vermiş olduğunuz mail adresinize gönderilecek.
EKRAN GÖRÜNTÜLERİ:

Eline sağlık hocam clap~~

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

Şimdi denemek için

Tüm değişiklikler için

Ayrıca;

Başvuru için tıkla;

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ:

Elinize sağlık hocam clap~~

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37

Şimdi denemek için

Tüm değişiklikler için

Ayrıca;

Başvuru için tıkla;

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ:

Hocam Java da Xiaomi All in One Tool yapma hayalim vardı hepsini suya düşürdünüz teşekkür ederim :D :D.Ama hocam elinize sağlık resimlere bakınca gerçekten iyi gözüküyor

mirdem

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Yazılımcı
Konular
3
Hocam Java da Xiaomi All in One Tool yapma hayalim vardı hepsini suya düşürdünüz teşekkür ederim :D :D.Ama hocam elinize sağlık resimlere bakınca gerçekten iyi gözüküyor
Ahahah estağfurullah hocam Yorumunuz için teşekkür ederim. İnsanlara faydam dokunduysa ne mutlu bana

Üst Alt