Çözüldü xiaomi "özel albümden kaldırılamıyor cloud albümleri dolu" hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

killshot

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
miui global 12.1.4
Telefon Modeli
mi 9t
Bootloader Kilidi
Açık
Buluttan yer açtım, 500mb boş yerim var. Daha önceden özel albüme eklediğim alt tarafı 10 tane resmi normal klasöre taşımak istiyorum ama bana bu hatayı veriyor. "özel albümden kaldırılamıyor cloud albümleri dolu". İnternet açık-kapalı, bulut senkrazisyonu açık-kapalı. Bir türlü çözemedim. Niye xiaomi böyle işkence yapıyor bana?

Çözüm
Buluttan yer açtım, 500mb boş yerim var. Daha önceden özel albüme eklediğim alt tarafı 10 tane resmi normal klasöre taşımak istiyorum ama bana bu hatayı veriyor. "özel albümden kaldırılamıyor cloud albümleri dolu". İnternet açık-kapalı, bulut senkrazisyonu açık-kapalı. Bir türlü çözemedim. Niye xiaomi böyle işkence yapıyor bana?
Cihazdaki galeri uygulamasını açıp oradaki çöp kutusuna da bakar mısınız. Eğer doluysa oradakileri de silin

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Cihazdaki galeri uygulamasını açıp oradaki çöp kutusuna da bakar mısınız. Eğer doluysa oradakileri de silin

Oyla: Çözüm

killshot

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t
Konular
1
Eyvallah hocam, 2 gb da orada çöp kalmış onları silince düzeldi. Bulutta 500mb yer vardı diye orayı kurcalamamıştım.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt