Sohbet Xiaomi öğrencisi!

Cihanozbek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
Mi 8
Konular
7
Merhabalar arkadaşlar. Xiaomi dünyasına gireli 2 ay oldu. Mi 8 telefona sahibim . Daha önce ios kullandığım için hem telefona hemde işletim sistemine yabancıyım. Forum sitesine arada bakıyorum bilmediğim bir çok terim var. ( Rom, root, başka versiyonlar vs. ) Ayrıca en çok şaşırdığım da batarya ekran süresi. 5-6 saatlerden hatta daha fazla zamanlardan bahsediliyor fakat ben aldım alalı 4 saatin üstünü göremedim. Telefonu aldığımda bütün güncellemeleri yaptım ekstra hiçbir şey yapamadım. Düzenli olarak güncellemeleri kontrol ediyorum. Şöyle söyleyeyim elimdeki telefonun cahiliyim. Hak verirsiniz Xiaomi öğrencisi olmak istiyorum.
Sizlerden ricam yapmam gereken bilmem gereken öğrenmem gereken şeyleri bana söyler misiniz veya öğretir misiniz. Telefon hakkında, batarya hakkında, android sistem hakkında.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7
İlk diyeceğim ekran süresine hiç takılma. Bu telefonlar zaten yeterince iyi. Keyfine bak sen.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7
Yazılım güncelleme kısmına gelince de diyeceğim şudur. Cihazda memnun olmadığın bir özellik ( mesela bluetooth bağlanmama sorunu) var ise yazımı güncelle. Yoksa büyük değişimler olmadığı sürece güncellemeye çalışma.

Üst Alt