Çözüldü Xiaomi Note 9 Oyunlarda Kasma Sorunu %100 Çözüm [Rehber]

Video içeriğinde ki işlemleri uyguladıktan sonra sorunun çözüldü mü?

• Kullanılan toplam oy
    9

Xalgur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali Can
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
3
Herkese merhabalar saygı değer mi topluluğu. Bildiğiniz üzere redmi note 9 serisinde oyunlarda kasma/donma/oyundan atma v.b aşırı sorunlar mevcut. Özellikle PUBG Mobile'da adeta insana kanser yaşatırcasına donmalar söz konusu oluyor ve diğer oyunlarda da geçerli (En ufak oyunlarda bile) bu sorun tamamen aşağıda ki rehber videomuzda yapmış olduğumuz işlemleri sağlayarak %100 çözüme kavuşuyorsunuz.

Birzat kendim de Redmi Note 9 kullanıcısıyım, şuanda PUBG Mobile hiç bir kasma donma v.b sorunlar yaşamadan akıcı bir şekilde oynuyorum. Diğer tüm forumlar da dahil çoğu dostumuz bu pişmanlığı yaşıyor aslında sorun o kadar gözünüzde büyüttüğünüz gibi değil. Sadece 2 dakika içerisinde bu sorundan tamamen kalıcı ve %100 kesin çözüm ile kurtuluyorsunuz sevgilerimle. Lütfen aşağıda ki rehber videomuzda ki işlemleri uygulayarak, konuya geri dönüp anket oylamasını yapmanızı rica ediyoruz.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Xalgur

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali Can
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
3
GÜNCELLEME: "Telefonu her yeniden başlattığınız zaman Geliştirici Ayarlarında ki HW Bindirmelerini Devredışı bırak seçeneğinin ayarları sıfırlanıyor" Telefonu her yeniden başlattıktan sonra Geliştirici Seçeneklerinde ki HW bindirmelerini devre dısı bırak secenegini tekrar aktif etmeniz gerekiyor. Bilginize"

Katakulli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Somer
Cihazım
Xiamio resmi 5
Konular
0
Kardeşim kasıyor yine nasıl telefon bu 2 bin TL üstü para verilen telefon nasıl kasar ya millet bu parayı kazanmak için 1 ay çalışıyor ama alınan telefona bak

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Kardeşim kasıyor yine nasıl telefon bu 2 bin TL üstü para verilen telefon nasıl kasar ya millet bu parayı kazanmak için 1 ay çalışıyor ama alınan telefona bak
Fiyatı yurtdışında 140 dolar bu cihazın. doların 3 TL olduğunu düşünün 420 TL eder üzerine %100 vergide koysan 800 TL eder gerisini siz hesaplayın işte yurtdışında çok çok ucuz bi cihaz bu şuanki dolar kurunda bile 990 TL ediyo ama türkiyede üzerine vergi vs derken 1600 TL bindirilmiş ve 2600-2700 TL satılıyor 140 dolarlık bi cihaz.

Bizim ülkede işler böyle yürüyo üretmeden üretenden daha fazla kazanmak.

cs_kasap

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
iPhone 11
Konular
4
Fiyatı yurtdışında 140 dolar bu cihazın. doların 3 TL olduğunu düşünün 420 TL eder üzerine %100 vergide koysan 800 TL eder gerisini siz hesaplayın işte yurtdışında çok çok ucuz bi cihaz bu şuanki dolar kurunda bile 990 TL ediyo ama türkiyede üzerine vergi vs derken 1600 TL bindirilmiş ve 2600-2700 TL satılıyor 140 dolarlık bi cihaz.

Bizim ülkede işler böyle yürüyo üretmeden üretenden daha fazla kazanmak.

Hahaha fiyatı yanlış söylemişsiniz. Turkcell faturaya ek olarak 4200TL'ye SATIYOR :D :D :D

puffina

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
puffina
Cihazım
xiaomi redmi no
Konular
0
Herkese merhabalar saygı değer mi topluluğu. Bildiğiniz üzere redmi note 9 serisinde oyunlarda kasma/donma/oyundan atma v.b aşırı sorunlar mevcut. Özellikle PUBG Mobile'da adeta insana kanser yaşatırcasına donmalar söz konusu oluyor ve diğer oyunlarda da geçerli (En ufak oyunlarda bile) bu sorun tamamen aşağıda ki rehber videomuzda yapmış olduğumuz işlemleri sağlayarak %100 çözüme kavuşuyorsunuz.

Birzat kendim de Redmi Note 9 kullanıcısıyım, şuanda PUBG Mobile hiç bir kasma donma v.b sorunlar yaşamadan akıcı bir şekilde oynuyorum. Diğer tüm forumlar da dahil çoğu dostumuz bu pişmanlığı yaşıyor aslında sorun o kadar gözünüzde büyüttüğünüz gibi değil. Sadece 2 dakika içerisinde bu sorundan tamamen kalıcı ve %100 kesin çözüm ile kurtuluyorsunuz sevgilerimle. Lütfen aşağıda ki rehber videomuzda ki işlemleri uygulayarak, konuya geri dönüp anket oylamasını yapmanızı rica ediyoruz.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Videoda denilen her seyi yaptim, daha bir hafta gecmedi kasilmalar yine basladi. Telefon asiri isiniyor. Daha da cozumu yok diye dusunuyorum. Telefon cope gidecek gibi.

Üst Alt