Çözüldü Xiaomi Note 7, açılmaya çalışıyor fakat başaramıyor :(

edae

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eda
Cihazım
Xiaomi Note 7
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
81728172
Telefon Modeli
Xiaomi Note 7
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Öncelikle merhaba,
Forum kültürü olan birisi değilim, yanlış yere yazıyorsam kusuruma bakmayın lütfen.
Benim yardım talebim, telefonum kendiliğinden bir anda kapandı ve açılmaya çalışıyor, ekranda Redmi by Xiaomi yazıyor tekrar kapanıyor, sonra tekrar açılmaya çalışıyor tekrar kapanıyor sonra tekrar açılmaya çalışıyor....
Cihazın şarjı %40 civarı idi. Kapatma tuşuna basınca da ritüel değişmiyor.
Şu karantina sürecinde ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.
İnşallah bir çözüm bulunur, şimdiden teşekkür ederim.
;

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Öncelikle merhaba,
Forum kültürü olan birisi değilim, yanlış yere yazıyorsam kusuruma bakmayın lütfen.
Benim yardım talebim, telefonum kendiliğinden bir anda kapandı ve açılmaya çalışıyor, ekranda Redmi by Xiaomi yazıyor tekrar kapanıyor, sonra tekrar açılmaya çalışıyor tekrar kapanıyor sonra tekrar açılmaya çalışıyor....
Cihazın şarjı %40 civarı idi. Kapatma tuşuna basınca da ritüel değişmiyor.
Şu karantina sürecinde ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.
İnşallah bir çözüm bulunur, şimdiden teşekkür ederim.
;
Hocam merhaba. Ses açma ve güç butonuna telefon titreyene kadar basınız lütfen açılan ekrandan da wipe data yazan kısımdan telefonunuzu sıfırlamayı deneyebilirsiniz ama bütün verileriniz silinir haberiniz olsun

Oyla:

edae

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eda
Cihazım
Xiaomi Note 7
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam merhaba. Ses açma ve güç butonuna telefon titreyene kadar basınız lütfen açılan ekrandan da wipe data yazan kısımdan telefonunuzu sıfırlamayı deneyebilirsiniz ama bütün verileriniz silinir haberiniz olsun

şu an için cihazın şarjı bitsin diye bekliyorum, belki batarya boşalırsa düzelir diye eski usül bir yönteme tutundum. Verilerin silinmesine umarım gerek kalmaz, dezenfektanla telefonu temizlerken zarar vermiş olabilirim diye düşünüyorum, bu arada güç tuşu ve ses açma tuşuna bastığımda o ekran geliyor ancak işlem yapmama izin vermeden yeniden açılmaya çalışma ritüeli başlıyor

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
şu an için cihazın şarjı bitsin diye bekliyorum, belki batarya boşalırsa düzelir diye eski usül bir yönteme tutundum. Verilerin silinmesine umarım gerek kalmaz, dezenfektanla telefonu temizlerken zarar vermiş olabilirim diye düşünüyorum, bu arada güç tuşu ve ses açma tuşuna bastığımda o ekran geliyor ancak işlem yapmama izin vermeden yeniden açılmaya çalışma ritüeli başlıyor
Hocam tuşunuz takılmış ya da bozulmuş olabilir power tuşunuzu kontrol edin

Oyla:

edae

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eda
Cihazım
Xiaomi Note 7
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam tuşunuz takılmış ya da bozulmuş olabilir power tuşunuzu kontrol edin

Bastım tuşlara bol bol, sonra şarj uyarı sesi geldi ve %19 şarjla açıldı, şu an açık. :) İlginize çok çok teşekkür ederim. :)

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Bastım tuşlara bol bol, sonra şarj uyarı sesi geldi ve %19 şarjla açıldı, şu an açık. :) İlginize çok çok teşekkür ederim. :)
Sevindim hocam :) Büyük ihtimal güç tuşunuz basılı kalıyor bir daha olursa en önce onu kontrol ediin

Oyla:
Üst Alt