Yardım Xiaomi Mix 3 ekran oynaması

theFOREVER

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Xiaomi Mix 3
Konular
2
Merhaba daha geçen hafta Xiaomi Mix 3 aldım ekranım kapalı iken sağa sola oynuyor bu genel olarakmı mevcut yoksa benim telefonumdamı sıkıntı var

sami karaca

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sami
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 3
Konular
24
Merhaba daha geçen hafta Xiaomi Mix 3 aldım ekranım kapalı iken sağa sola oynuyor bu genel olarakmı mevcut yoksa benim telefonumdamı sıkıntı var
bendekinde oynama yok ama elinizle sağa sola esneme yaptırdığınızda tatlı bir esnemesi var oda kızaklı olduğundandır. Eğer sizinki langur lungur rahatsız edecek derecede oynuyorsa garantiye gönderebilirsiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kılıftan bende şikayetçiyim satın alırken çizmez dediler güvendim sol tarafta çizik var silikon kılıfla kullanılması daha iyi bir çözüm ancak sıkça temizlenmesi gerekir toz vs arka kapağı çizeceğini düşünmüyorum ancak kasayı çizecektir

Silikon bir kılıf almanızı tavsiye ederim kutusundan çıkan çiziyior büyük ihtimalle kılıf işi çözecektir
bende katılıyorum kutu içeriğinden çıkan kılıf sert malzeme olduğu için telefonun yan kasasını hafif şekilde çiziyor. Mi mix3 kullanıcıları bu konuya dikkat etsin

Oyla:

theFOREVER

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Xiaomi Mix 3
Konular
2
bendekinde oynama yok ama elinizle sağa sola esneme yaptırdığınızda tatlı bir esnemesi var oda kızaklı olduğundandır. Eğer sizinki langur lungur rahatsız edecek derecede oynuyorsa garantiye gönderebilirsiniz.

Dediğiniz gibi çok hafif bi oynaması var ama insan tedirgin olup sebebini öğrenmek istiyor kronik olduğunu öğrendim içim rahat Teşekkür ederim

Oyla:

tenket77

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
...
Cihazım
Mi mix 3
Konular
0
Kılıftan bende şikayetçiyim satın alırken çizmez dediler güvendim sol tarafta çizik var silikon kılıfla kullanılması daha iyi bir çözüm ancak sıkça temizlenmesi gerekir toz vs arka kapağı çizeceğini düşünmüyorum ancak kasayı çizecektir

Silikon bir kılıf almanızı tavsiye ederim kutusundan çıkan çiziyior büyük ihtimalle kılıf işi çözecektir
Silikon kılıf aldım şuan silikon kılıf la kullanıyorum

Oyla:

tenket77

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
...
Cihazım
Mi mix 3
Konular
0
Kızaktaki tıkırtı ve ekrana her dokunduğum da ki cık cık sesi (esnemeden dolayı) beni aşırı derecede rahatsız ediyor sanki elimde 5 senelik Kızaklı telefon hissi var. Halbuki 1 ay oldu kızağı sürekli açan bir insan olsam gam yemiyeceğim. Herşeyi 10 numara bir telefon fakat mix serisi premium serisi diyorlar böylemi premium olacak.xiaomi yi çıktığından beri kullanırım redmi serisini kullandım note serisini kullandım fakat hiç sorun yaşamadım belki bu da sorun değil ama yapmayın ya premium olup markanın en pahalı telefonu böyle olmamalı

İnanılmaz şekilde rahatsız ediyor çok güvensiz bi hissi var

Hocam naptınız bir çözüm bulabildin iz mi bende de aynı durum var çok can sıkıcı

İnanılmaz şekilde rahatsız ediyor çok güvensiz bi hissi var

Hocam naptınız bir çözüm bulabildin iz mi bende de aynı durum var çok can sıkıcı

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt