Yardım Xiaomi Mix 3 ekran oynaması

theFOREVER

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Xiaomi Mix 3
Konular
2
Merhaba daha geçen hafta Xiaomi Mix 3 aldım ekranım kapalı iken sağa sola oynuyor bu genel olarakmı mevcut yoksa benim telefonumdamı sıkıntı var

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Ekran döndürme kapalı olduğu halde mi sağa sola dönüyor ekran?

Oyla:

theFOREVER

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Xiaomi Mix 3
Konular
2
Ekran döndürme kapalı olduğu halde mi sağa sola dönüyor ekran
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekran döndürme kapalı olduğu halde mi sağa sola dönüyor ekran?

O anlamda değil kızak mekanizması oynama yapıyor acaba bu kronik mi yoksa sadece benim cihazimmı sorunlu

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Kızaklı sistem olduğu için normal olabilir ama yine de kullanan kişiler yorum yaparsa kıyaslamak daha doğru olacaktır hocam. Rahatsız edici derecede mi yapıyor?

Mi 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

theFOREVER

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Xiaomi Mix 3
Konular
2
Kızaklı sistem olduğu için normal olabilir ama yine de kullanan kişiler yorum yaparsa kıyaslamak daha doğru olacaktır hocam. Rahatsız edici derecede mi yapıyor?

İnanılmaz şekilde rahatsız ediyor çok güvensiz bi hissi var

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
İnanılmaz şekilde rahatsız ediyor çok güvensiz bi hissi var
Dediğiniz kadar fazla ise iade şansınızı deneyin hocam isterseniz. Ya da dediğim gibi başka bir Mix 3 ile kıyaslama yapın.

Oyla:

theFOREVER

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Xiaomi Mix 3
Konular
2
Dediğiniz kadar fazla ise iade şansınızı deneyin hocam isterseniz. Ya da dediğim gibi başka bir Mix 3 ile kıyaslama yapın.

Yardımınız için teşekkürler bayrampaşa mi storeyi arayıp şikayetimi bildirdim kronik bi durum olduğunu söylediler

Mix 3 alıcak arkadaşlara tavsiyem kutunun içinden çıkan kılıfı tavsiye etmiyorum sert plastik bir malzemeden yapılmış kızak esnediği için telefonu çizdi silikon bir kılıf almanızı öneririm iyi günler

Oyla:

nonfold

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Xiaomi mi mix 3
Konular
26
Ben 2 haftadir kullaniyorum evet esneme yapiyor kronik bir problem oldugunu dusunuyorum kizak sistemi yuzunden. Hatta ekranin ust kismina dokunurken sert davranirsaniz tikirti sesi geliyor.
Yaninda gelen kilif igrenc zaten bugun on arka plastik koruma siparisi verdim umarim ise yarar

Oyla:

tenket77

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
...
Cihazım
Mi mix 3
Konular
0
Benimde mi mix 3 te aynı sorun var. Dün tam bir y oldu toplasanız 40 kere kızağı açmışkığım yok benim sol üst küsede ve sol alt kösede var sağa sola boşluk olduğunu hissediyorsunuz. Telefonda bu sıkıntı haricinde hiçbir sıkıntım yok ama kızak taki bu olay kafamı karıştırmaya başladı çözüm bulabilen varsa paylaşırsa sevinirim.

Oyla:

theFOREVER

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Xiaomi Mix 3
Konular
2
Ben 2 haftadir kullaniyorum evet esneme yapiyor kronik bir problem oldugunu dusunuyorum kizak sistemi yuzunden. Hatta ekranin ust kismina dokunurken sert davranirsaniz tikirti sesi geliyor.
Yaninda gelen kilif igrenc zaten bugun on arka plastik koruma siparisi verdim umarim ise yarar

Kılıftan bende şikayetçiyim satın alırken çizmez dediler güvendim sol tarafta çizik var silikon kılıfla kullanılması daha iyi bir çözüm ancak sıkça temizlenmesi gerekir toz vs arka kapağı çizeceğini düşünmüyorum ancak kasayı çizecektir

Benimde mi mix 3 te aynı sorun var. Dün tam bir y oldu toplasanız 40 kere kızağı açmışkığım yok benim sol üst küsede ve sol alt kösede var sağa sola boşluk olduğunu hissediyorsunuz. Telefonda bu sıkıntı haricinde hiçbir sıkıntım yok ama kızak taki bu olay kafamı karıştırmaya başladı çözüm bulabilen varsa paylaşırsa sevinirim.

Silikon bir kılıf almanızı tavsiye ederim kutusundan çıkan çiziyior büyük ihtimalle kılıf işi çözecektir

Oyla:
Üst Alt