Haber Xiaomi, MIUI 13 güncellemesini 2021'de dağıtabilir

Xiaomi kullanıcılarına sunduğu kullanıcı arayüzü MIUI güncellemelerini akıllı telefonlarına yavaş yavaş gönderiyor. MIUI 12 güncellemesini henüz yükleyemeyen akıllı telefonlar bulunurken Xiaomi'nin 2021 yılının 2. çeyreğine kadar MIUI 13 güncellemesini dağıtmayı planladığı ortaya çıktı.

PiunikaWeb raporunda MIUI 13 güncellemesinin 2021 yılının 2. çeyreğine kadar duyurulması bekleniyor. Xiaomi'nin 'Mi Community' platformunda üst yöneticilerinden birinin paylaşımında da MIUI 13 güncellemesi tarihi göründü.
Ancak ortaya çıkan bu bilginin Xiaomi tarafından doğrulanmadığını belirtmek gerekiyor. MIUI 12'nin yakın zamanda ortaya çıkması ve bu güncellemeyi almayan telefonların bulunması sebebiyle MIUI 13'ün bu kadar erken bir tarihte duyurulması beklenmiyor.

UtkuYunus1997

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
4
Guzel birseyle gelir umarim karsimiza.

anildurmus6

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anil
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
69
Guzel birseyle gelir umarim karsimiza.
donanımsal açıdan rakiplerine fark atan xioami yazılımsal taraftanda diyorsunuzya güzel birşeyler gelir acaba yazılımsal alanında güzel birşey çıkarsa rakiplerde bulunmayan bir özellik diyim olurmu acaba yoksa her yazılım güncellemeler aynımı

UtkuYunus1997

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
4
donanımsal açıdan rakiplerine fark atan xioami yazılımsal taraftanda diyorsunuzya güzel birşeyler gelir acaba yazılımsal alanında güzel birşey çıkarsa rakiplerde bulunmayan bir özellik diyim olurmu acaba yoksa her yazılım güncellemeler aynımı

Bilemiyorum, şuan ki durumda hataları var zamanla düzeltir veya daha stabil bir şekilde karşımıza çıkar zaman gösterir orasını eski sürümleri çok daha stabildi mesela 9 ve 10 bana göre şahsen. Ama boyuna cihaz çıkarttığı için daha eski sürümleri çoğu cihaza optimize edebilmiş değiller.

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17