MIUI 12 Xiaomi MIUI 12’nin harika duvar kağıdı tüm cihazlara geldi [İndir]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

byrupi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ensar
Cihazım
Mi 9
Konular
11
Xiaomi MIUI 12 içerisinde yer alan Super Earth ve Super Mars duvar kağıtları Android 8.1 ve üstü tüm cihazlar için indirmeye sunuldu. Tüm detaylarına ulaşabileceğiniz Xiaomi MIUI 12 arayüzü içerisinde “Super Walpaper” isimli iki farklı duvar kağıdı yer alıyor. Bir örneğini aşağıdaki video içerisinde görebileceğiniz üzere bu duvar kağıtları gerçekten inanılmaz etkileyici görünüyor. Bu konuda firma Super Earth ve Super Mars yani Mars ve Dünya olmak üzere iki farklı seçenek sunuyor. İşte bu duvar kağıtları için illa MIUI 12’nin betasına girmeye hatta bir Xiaomi ya da Redmi cihaza sahip olmanıza gerek yok. Çünkü XDA Developers’tan linuxct, ulaşabileceğiniz APK ile Super Walpaper’ları tüm Android cihazlarda kullanılabilir hale getirdi. Android 8.1 ve üstü hemen hemen tüm cihazlarda sorunsuz olarak çalıştığı aktarılan duvar kağıdı, gerçekten ufuk açıcı bir deneyim getiriyor ve pek de kısa süre içerisinde sıkılacak bir değişiklik gibi durmuyor. Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen LOG’un yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez.
Detaylı bilgi için

İndirme Linkleri ;

Sertcsk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sertac
Cihazım
Note 8 pro
Konular
1
Allah razı olsun hocam

nasty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
note 10
Konular
3
Ellerinize sağlık

KenanK89

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kenan
Cihazım
Xiaomi MI8 Lite
Konular
7
Mi 8 lite da deneyen olupta yazarsa sevinirim.

byrupi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ensar
Cihazım
Mi 9
Konular
11
Kilit ekranında aktif olmuyor canlı duvar kağıdı. 2-3 Launcher denedim yine olmadı. Buna benzer canlı duvar kağıdını bi ara yapmıştım, nerden nasıl yaptığımı hatırlamıyorum.

Bu arada canlı duvar kağıdını aktif etmek için mağazadan Google'ın Duvar Kağıdı uygulamasını indirmeniz, uygulama içerisinden Animasyonlu duvar kağıtları sekmesinde bulabilir ve aktif edebilirsiniz.

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Kilit ekranında aktif olmuyor canlı duvar kağıdı. 2-3 Launcher denedim yine olmadı. Buna benzer canlı duvar kağıdını bi ara yapmıştım, nerden nasıl yaptığımı hatırlamıyorum.

Bu arada canlı duvar kağıdını aktif etmek için mağazadan Google'ın Duvar Kağıdı uygulamasını indirmeniz, uygulama içerisinden Animasyonlu duvar kağıtları sekmesinde bulabilir ve aktif edebilirsiniz.
Temalara girin, herhangi bir canlı duvar kağıdını ana ve kilit ekranına uygulayın.Sonra Google Fotoğraflar'dan direk Super Wallpaper'i uygulayın.Baska bir işleme gerek yok.Heryere uygulanmış olacaktır.

KenanK89

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kenan
Cihazım
Xiaomi MI8 Lite
Konular
7
Temalara girin, herhangi bir canlı duvar kağıdını ana ve kilit ekranına uygulayın.Sonra Google Fotoğraflar'dan direk Super Wallpaper'i uygulayın.Baska bir işleme gerek yok.Heryere uygulanmış olacaktır.
Yaptım fakat resim olarak geliyor bende. Kilit ve ana ekrana. Animasyonlu değil yani.

byrupi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ensar
Cihazım
Mi 9
Konular
11
Bende de tam oynamıyor malesef.

YENİLMEZ

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aaaaaa
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
3
Teşekkür ederim kardeşim oldu yapamamıştım

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt