Haber Xiaomi MIUI 11 geliştirme çalışmalarını başlattı

HüseyinAvcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Eczane Teknikeri
Konular
32
Acele etmeye mahal yok. Hele bir gelsin bakalım. Miui 10 güncellemesiyle bütün kullanıcılarına kullandıkları cihazı yeniden sevdiren Xiaomi, Miui 11 ile bizleri bu kez uzaya mı çıkaracak yani? :? Alt tarafı dandik bir Çin markası işte...8=) facepalm~~giggle~~
E vallahi çok doğru söylüyor :)

ft81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi5S
Konular
28
Weibo blogunda Xiaomi Ürün Planlama Müdürü Liu Min, gelecek MIUI 11 güncellemesi hakkında bilgi paylaştı.

MIUI 11'in yalnızca arayüzde değil, tarayıcıda ve diğer üçüncü parti uygulamalarda da çalışacak küresel bir karanlık mod alacağını söyledi. Ayrıca MIUI 11'de acil durum güç tasarrufu modu bulunacak. Ultimate Güç Tasarrufu Modu, etkinleştirildiğinde, kullanıcılar yalnızca arama yapabilir ve SMS gönderebilir. Kullanıcı, bu güç tasarrufu modu etkinleştirildiğinde devre dışı bırakılacak işlevlerin listesini de özelleştirebilir.

Ek olarak, Liu Min, MIUI 11'in bazı yeni özelliklerinin mevcut MIUI 10'da uygulanacağını, MIUI 11'in kendisinin temel alınacağını, daha yumuşak bir arayüz ve yeniden tasarlanmış bir bildirim çubuğu ve simgeler olacağını söyledi. Diğer özellikler henüz açıklanma tarihleri ile birlikte henüz açıklanmadı.

(Mi-Room sitesinden Rusça'dan Türkçeye google translate çeviri ile aldım :) )

mhmtsyk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Mi6
Konular
11
Miui ile tanışmam 2012 yılında samsung galaxy S cihazımla birlikte oldu. Sonrasında aldığım Nexus 5 cihazımla hayranlığım iyice arttı. Bir xiaomi cihaz almaya karar verdim ve xiaomi mi6 aldım. Diyebilirim ki bugüne kadar miui arayüzünde neredeyse hiç sorun yaşamadım. Xiaomi'den tek şikayetim arayüze güncel android sürümlerini zamanında verememesi. Eğer ki bunu da stabil hale getirebilirse rakipsiz olacağı kesin.

ua_mustafa_20

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
poco x3 nfc
Meslek
profesyonel işsiz
Konular
87
Miui ile tanışmam 2012 yılında samsung galaxy S cihazımla birlikte oldu. Sonrasında aldığım Nexus 5 cihazımla hayranlığım iyice arttı. Bir xiaomi cihaz almaya karar verdim ve xiaomi mi6 aldım. Diyebilirim ki bugüne kadar miui arayüzünde neredeyse hiç sorun yaşamadım. Xiaomi'den tek şikayetim arayüze güncel android sürümlerini zamanında verememesi. Eğer ki bunu da stabil hale getirebilirse rakipsiz olacağı kesin.
ana sürümü vermese de özellikleri güncelleme ile ekliyor
mesele benim Max 2
and. 7.1.1
ekranı ikiye bölme de var resim içinde resim de
o yüzden çok sıkıntı etmiyorum

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt