Soru Xiaomi mi9t pro batarya

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
alikezer07 tavsiyesi üzerine bir tane Aggiy batarya aldım. Sanırım kendileri üretmiyor, çinden gelen bir batarya. Instagram hesabından indirim kodu aldım 10 lira indirim oldu, kargoyu alıcı ödemeli göndermişler mesaj attım kargo ücretini geri yolladılar. Kendim kapağı söküp, taktım. Bant yeri biraz zorladı ama açıldı. Şuan batarya gayet iyi gidiyor. Sürelerini atacağım.

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
Eski bataryama göre kat kat iyi olduğunu söyleyebilirim. Yüzde yirmide telefon kapanıyordu eskisinde.. iyi ekran süresi aldım bence alınabilir, hatta bir tane daha almayı düşünüyorum. Tek şüphelendiğim nokta telefon sanki biraz daha ısındı gibi geldi bana onun haricinde sorunsuz.

Accubattery tam doğru göstermediği için bu değerin doğru olup olmadığını bilmiyorum biraz daha ölçüm yapısında bir şarjda gösterdi bu değeri

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

mateseko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
K20 PRO Mİ 12T
Konular
2
Selamün aleyküm beyler bugün bende batarya değiştirdim k20 pro deji bp41 değişimi yaptirdim batarya %54 şarj vardı şarja taktım ama şarj göstergede sarj oluyor ama şarj olmuyor aksine düşüyor bu durumu yaşıyan var mı çözüm nedir bilgi verirmisiniz

hakancetinnet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
0
Merhaba hocam siz 9t bataryasını proua takarak kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?
ben 6 saatten fazla ekran süresi aldım ama sonra saçmaladı.attığım romla ilgili zannedersem eski bataryayı takıp denedim aynı şeyi yaptı.3.5saat ekran süresinden sonra şarj bitince 3-5dk bekleyip telefonu açtığımda yüzde 25 30 şarj ile açılıyor.iki bataryadada oldu.bi ara sıfırlayıp temiz rom kurup denemem lazım

bolatyavuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
Pocof1
Konular
2
Eski bataryama göre kat kat iyi olduğunu söyleyebilirim. Yüzde yirmide telefon kapanıyordu eskisinde.. iyi ekran süresi aldım bence alınabilir, hatta bir tane daha almayı düşünüyorum. Tek şüphelendiğim nokta telefon sanki biraz daha ısındı gibi geldi bana onun haricinde sorunsuz.

Accubattery tam doğru göstermediği için bu değerin doğru olup olmadığını bilmiyorum biraz daha ölçüm yapısında bir şarjda gösterdi bu değeri

Hocam merhaba,ben de satın aldım bu bataryadan,iki gün sonra taktıracağım,memnun musunuz hızlı şarj destekliyor mu,bir de android sürümünüz nedir daha önce kaç saat ekran süresi alıyordunuz

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
Hocam merhaba,ben de satın aldım bu bataryadan,iki gün sonra taktıracağım,memnun musunuz hızlı şarj destekliyor mu,bir de android sürümünüz nedir daha önce kaç saat ekran süresi alıyordunuz
Destekliyor, şuan gayet memnunum. Android 11, MIUI 12.5.1 sürümündeyim, eski bataryam ölmüş durumdaydı %20 de telefon kapanıyordu ekran süresi olarak da en fazla dört saat şimdi altı, yedi saatten az değil kullanıma göre değişiyor.

eneshckyl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enes
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Selamün aleyküm beyler bugün bende batarya değiştirdim k20 pro deji bp41 değişimi yaptirdim batarya %54 şarj vardı şarja taktım ama şarj göstergede sarj oluyor ama şarj olmuyor aksine düşüyor bu durumu yaşıyan var mı çözüm nedir bilgi verirmisiniz
Hocam dejini yeni 9t bataryaları 9t pro ile uyumlu değil geri iade et aynı durumu bende yaşadım.

frkan26

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
10
Merhaba arkadaşlar. Güncel olarak bp40 batarya nereden alabilirim. Aggiy alacaktım fakat bulamadım bir türlü. Sxiao aldığınız batarya da son durum nedir hocam? Şuan gözüme takılan 2 marka var. 1.si Rovimex 2.si Rova. Pek güvenemedim açıkçası.

eneshckyl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enes
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Merhaba arkadaşlar. Güncel olarak bp40 batarya nereden alabilirim. Aggiy alacaktım fakat bulamadım bir türlü. Sxiao aldığınız batarya da son durum nedir hocam? Şuan gözüme takılan 2 marka var. 1.si Rovimex 2.si Rova. Pek güvenemedim açıkçası.
Başka forumlarda realpower öneriyolardı bende aldım kullanmaya başlayalı 1hafta oldu 10saat ekran süresi almışlığım var. Fixist firmasından aldım piyasanın altında satıyolar bi tık. (Lineageos a13 kullanıyorum)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Başka forumlarda realpower öneriyolardı bende aldım kullanmaya başlayalı 1hafta oldu 10saat ekran süresi almışlığım var. Fixist firmasından aldım piyasanın altında satıyolar bi tık. (Lineageos a13 kullanıyorum)
Aggiy batarya bana 6 ay dayandı. Son hali davul gibi şişmişti.

frkan26

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
10
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aggiy batarya bana 6 ay dayandı. Son hali davul gibi şişmişti.
Mesajınızı yeni gördüm bende realpower aldım ve taktım 2 saatlik aralıksız oyun ve ara ara sosyal medya gezintisi dahilinde 19 saat civarı pil tükeniyor. fakat gözüme takılan biryer var 100 den 70 lere kadar hızlı iniyor sonra yavas bitmeye başlıyor şarj yüzde 6 7 kaldığında telefon direk kapanıyor. Kapasitesine baktım 3819mah çıktı batarya. Sonuç olarak

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-07-23-02-50-55-707_com.termux.jpg
    Screenshot_2023-07-23-02-50-55-707_com.termux.jpg
    235,2 KB · Görüntüleme: 27
Üst Alt