Ana Başlık Xiaomi Mi9 Teknik Özellikler & Genel Bilgiler

cebi 1461

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Lenovo k3 no
Konular
0
oneplus 7 de beklenmeli bence çünkü daha stabil bugı fazla olmayan bir telefon

ahk5542

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 6 pro
Konular
25
Mi 9 Çin deki fiyatı tl olarak 2.350-2.500 Civarı. Aliexpresste 3.100TL. Ancak daha TR ye kargo çıkmıyor. 4.500TLye kayıtlı garantisiz almak yerine biraz dha bekleyip 3.100tl + İmei Kaydı Daha mantıklı geliyor. Birde bu telefonu çinden direkt getirenler 2.400TL kayıt ile beraber 3.000tl ye işi bitiriyorlar gel gör ki 1.500TL üzerine koyuyorlar...

Birde bu telefonun kvk garantilisi xiaomi tr garantilisi minimum en ölüsü 5.000TL ye satarlar. Bence yazık..

pathfinder1

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
zeki
Cihazım
xiaomi mi max 2
Konular
9
Hocam Türkiye fırsatçılığın dibinin yaşandığı ülke, başka ülkeler bizden çok çok daha dürüst, özellikle Avrupa ama hata bizde, fiyatlar uygun hale gelene kadar satın almasak afedersiniz .şşek gibi düşecekler fiyatı.
Mi 9 Çin deki fiyatı tl olarak 2.350-2.500 Civarı. Aliexpresste 3.100TL. Ancak daha TR ye kargo çıkmıyor. 4.500TLye kayıtlı garantisiz almak yerine biraz dha bekleyip 3.100tl + İmei Kaydı Daha mantıklı geliyor. Birde bu telefonu çinden direkt getirenler 2.400TL kayıt ile beraber 3.000tl ye işi bitiriyorlar gel gör ki 1.500TL üzerine koyuyorlar...

Birde bu telefonun kvk garantilisi xiaomi tr garantilisi minimum en ölüsü 5.000TL ye satarlar. Bence yazık..

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

garfi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
0
merhaba, çin romlu aldım malesef 15 gün bekleyeceğim unlock için :(
şu haliyle global rom a veya developer rom a geçme şansım hiç mi yok? edl moda alıp global roma geçilebilir, deneyin vs diyolar yabancı bir kaç yerde ama bilemedim..

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
şu haliyle global rom a veya developer rom a geçme şansım hiç mi yok? edl moda alıp global roma geçilebilir, deneyin vs diyolar yabancı bir kaç yerde ama bilemedim..
bekle senin için iyi olur mümkünse custom rom kur eu olur globe olur miuipro olur varsa tabi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

sahibindene geçen baktım biri 4k ya koymuş

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Beklemenizi öneririm öyle kolay bir yolu olsaydı bu cihazları satan arkadaşlar zaten size satmadan bu işlemi yapar satarlardı.

apokoc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abdullah
Cihazım
RN10 Pro
Konular
6
Razer cihazını mi8 de deneyip iade edenler var hızlı şarj etmiyormuş q.c 3.0 dan bi fark yok diyorlar bi uyum sorunu olabilir yabancı forumlarda var.
Bende onu diyorum mi8 de bir sıkıntı var gibi qc4 ile şarj edememişler yabancı forumlarda arkadaşa onu anlatmaya çalıştım ama iştedrunk~~

spike

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 8
Konular
9
mi9 dada reklamlar devam ediyormu;bunuda alırsak mi8 gibi reklamları kapatmaklamı uğraşacağız her sıfırladığımızda.|(
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde mi9 da ois hiç bir kamerasında yok ve videoda çok yüksek puan almışlar,eis le iyi başarmışlar.eskiden ois siz telefona amiral gemisi demezdik samsung ve apple x den sonra 2 kamerada koydu,mi9 mi8 deki oisi iptal edip oissiz daha iyi video performansı alıyor buda ilginç.

theformul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 5
Konular
1
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Bu videoda bir arkadaş Mi 9'un 5 günlük kullanımda olumsuz gördüğü yönlerini anlatıyor. Ben dil bilgim yeterli olmadığı için tam anlamıyla anlayamadım ancak videoya zaman ayırarak saydığı olumsuz şeyleri buraya yazabilecek bir arkadaş olursa çok mutlu oluruz.

sonflcyus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdal Guclu
Cihazım
MI9
Konular
2
Beklemedim ve aldim. Muthis bir hissi var harika bir cihaz ama China ROM ile geliyor berbat.

Üst Alt