Ana Başlık Xiaomi Mi9 Teknik Özellikler & Genel Bilgiler

Sekot

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Meslek
Videographer
Konular
6
4200 tl kayitsizmis ithalatci garantili acaba kac olur varmi tahminler ?

Sekot

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Meslek
Videographer
Konular
6

apokoc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abdullah
Cihazım
RN10 Pro
Konular
6
Hocam Yazılım Aktif Olmasa Adamlar Quickcharge 4 var demez zaten.. Aktif ki ..Q4 var demiş... Ayrıca Q4 demek... Telefon 3.5-4 amper e Kadar Kabul edilebilir değerle sarj olabilir demek.

Q4 destekleyen Telefonlar için
Bu sarj Adaptörü alınabilir... 3.5 Amper değer veriyor
Zaten Telefonun işlemcisi 3.5 Amper desteklemezse, Telefon sarjdan atıyor yada hızlı sarj olmuyor.
Gönderdiğiniz cihazı alıp denedinizmi oluyormu çünkü şuan piyasada destekleyen razerin cihazı var oda çok pahalı diğer bilinmedik markalarada bulaşmak istemedim aliexpreste
Millet bulamıyor

Soru - Quick Charge 4.0 Destekli Şarj Adaptörü

Son düzenleme:

cebi 1461

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Lenovo k3 no
Konular
0
mi9un hakkı ithalatçı garantili 6/128gb ram modelli olanı diyorum 3250tl olmalı. fazlası için değmez. giderim op6t alırım tip olarakta aynı hem. 7 çıktımı fiyatıda baya düşer.

spike

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 8
Konular
9
Gönderdiğiniz cihazı alıp denedinizmi oluyormu çünkü şuan piyasada destekleyen razerin cihazı var oda çok pahalı diğer bilinmedik markalarada bulaşmak istemedim aliexpreste
Millet bulamıyor

Razer cihazını mi8 de deneyip iade edenler var hızlı şarj etmiyormuş q.c 3.0 dan bi fark yok diyorlar bi uyum sorunu olabilir yabancı forumlarda var.

theformul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 5
Konular
1
Uzun süredir telefon almayı düşünmeme rağmen en son karar verip, almışken yenisi olsun diye bu telefonu bekliyorum.. Stok yetişmiyor haberleri de sinirimi bozuyor..

Şeytan diyor git Çin Romlu kayıtsız telefonlardan al ama daha sonra vazgeçiyorum. Ekstra sorun olasılığı, global rom çıkana kadar ingilizce kullanım, global rom yükleme uğraşı ve garantisiz oluşu.. fiyat konusunu göz ardı etsem bile saydığım bu durumlardan dolayı bekliyorum. Doğru mu yapıyorum sizce?

Umarım 2 ay falan sürmez. En geç Mart sonuna kadar ithalatçı mithalatçı birileri getirir şunu.

Ynsgltkn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Uzun süredir telefon almayı düşünmeme rağmen en son karar verip, almışken yenisi olsun diye bu telefonu bekliyorum.. Stok yetişmiyor haberleri de sinirimi bozuyor..

Şeytan diyor git Çin Romlu kayıtsız telefonlardan al ama daha sonra vazgeçiyorum. Ekstra sorun olasılığı, global rom çıkana kadar ingilizce kullanım, global rom yükleme uğraşı ve garantisiz oluşu.. fiyat konusunu göz ardı etsem bile saydığım bu durumlardan dolayı bekliyorum. Doğru mu yapıyorum sizce?

Umarım 2 ay falan sürmez. En geç Mart sonuna kadar ithalatçı mithalatçı birileri getirir şunu.

Gelir hocam merak etmeyin

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250

Global rom bugün yayınlandı rom olduğuna göre cihazlar hazırdır ilk 1 ay bir saldırır millet her ülkede biraz beklemekte fayda var çin cihazıda alsanız 15 gün çin romu kullanıp bl kilidi beklenmesi gerekecek.Hani şöyle malum yollardan bir şekilde kayıt işlemi halledebilinse çok güzel fiyatlardan bu cihaza sahip olunacak.

Üst Alt