Rom Xiaomi Mi9 SE - MIUI 12.6 EU Haftalık Beta 21.11.10 (10.11.2021)

Wartync

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sait
Cihazım
Xiaomi Mi 9SE
Konular
1
Bu güncellemenin stabil sürümü ne zaman gelecek?

sakultakim

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Aye
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bilgisayar
Konular
6
Bu güncellemenin stabil sürümü ne zaman gelecek?
Galiba bu sürümün stabili eu 12.5.1 olması lazım ama tam emin değilim. Aklımda 21.11.24 sürümünden 12.5.1'e geçme var. Sen hangi sürümdesin şuan?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Galiba bu sürümün stabili eu 12.5.1 olması lazım ama tam emin değilim. Aklımda 21.11.24 sürümünden 12.5.1'e geçme var. Sen hangi sürümdesin şuan?
Şimdi baktım da 12.5.1 sürümü global imiş. Eu stabil araştıracağım

Miui eu stable linki

Son düzenleme:

Wartync

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sait
Cihazım
Xiaomi Mi 9SE
Konular
1
Ben 12.5.1 global stabil sürümdeyim kanka. 12.6 yani ne zaman gelecek onu merak etmiştim.

Miui eu stable linki
Ben 12.5.1 global stabil sürümdeyim kanka. 12.6 yani ne zaman gelecek onu merak etmiştim.

sakultakim

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Aye
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bilgisayar
Konular
6

Bizim telefonlara desteği kestiler sanıyorum stabil sürüm gelmeyecek. Anca custom rom

Furkan Tekinşen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan T.
Cihazım
Mi9se
Konular
29
Hocam bunu nasıl root luyoruz, bir kaç defa root yapmıştım,sistem loop a girmişti.Kesin net bir yöntem var mı

Wartync

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sait
Cihazım
Xiaomi Mi 9SE
Konular
1
Hocam bunu nasıl root luyoruz, bir kaç defa root yapmıştım,sistem loop a girmişti.Kesin net bir yöntem var mı
Var hocam. Öncelikle telefonunuza magiski APK olarak kurun. Daha sonra telefonunuza kurulu olan rom sürümünü zip olarak indirin. Daha sonra zipin içindeki boot.img dosyasını telefonunuzu dahili hafızasına atın. Sonra magisk uygulamasını açın. Magisk yazan yerin yanında yükle butonu var ona tıklayın. Seçenekler sekmesindeki tikleri kaldırın ve yönetim sekmesindeki Dosya seçin ve yamalayın seçeneği var onu işaretleyin ve dosya seçme ekranı gelecek. Oradan telefon hafızasına attığınız boot.img dosyasını seçin ve hadi başlayalım seçeneğine tıklayın. İşlemin tamamlanmasını bekleyin. Bittikten sonra telefonun dahili hafızasına img dosyası oluşturmuş olmalıdır. Bu dosyayı bilgisayara atın ve ismini boot.img yapın. Bilgisayarınizda fastboot adb driverlari yüklü olmalıdır. Bu dosyayı ADB ile telefonunuza flashlayin. Telefonunuz artık rootlu olacaktır.

Mi 9se rootlamasi gerçekten sıkıntı çıkarabiliyor bunun hakkında konu da açacağım.

Furkan Tekinşen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan T.
Cihazım
Mi9se
Konular
29
Var hocam. Öncelikle telefonunuza magiski APK olarak kurun. Daha sonra telefonunuza kurulu olan rom sürümünü zip olarak indirin. Daha sonra zipin içindeki boot.img dosyasını telefonunuzu dahili hafızasına atın. Sonra magisk uygulamasını açın. Magisk yazan yerin yanında yükle butonu var ona tıklayın. Seçenekler sekmesindeki tikleri kaldırın ve yönetim sekmesindeki Dosya seçin ve yamalayın seçeneği var onu işaretleyin ve dosya seçme ekranı gelecek. Oradan telefon hafızasına attığınız boot.img dosyasını seçin ve hadi başlayalım seçeneğine tıklayın. İşlemin tamamlanmasını bekleyin. Bittikten sonra telefonun dahili hafızasına img dosyası oluşturmuş olmalıdır. Bu dosyayı bilgisayara atın ve ismini boot.img yapın. Bilgisayarınizda fastboot adb driverlari yüklü olmalıdır. Bu dosyayı ADB ile telefonunuza flashlayin. Telefonunuz artık rootlu olacaktır.

Mi 9se rootlamasi gerçekten sıkıntı çıkarabiliyor bunun hakkında konu da açacağım.
Hocam teşekkür ederim en yakın zamanda deneyip bilgi veririm

Melih_Bey

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Xıomia
Konular
8
21.11.10 sürümü indiriyorum şuan mi9se içinde hmk46pro yazıyor dosya adı doğrumu indiriyorum

Bu romu kurduktan sonra telefon aşırı kasmaya başladı, Binance uygulamasını neredeyse hiç kullamıyordum tekrar eski 12.0.3 e geçtim
neden çözüldümü sorun acaba hocam

esgalci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Esen
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Bilgisayar Mühend.
Konular
11
Telefonda EU 10.3 stabil var bunu nasıl kurarız?

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra