Yardım Xiaomi Mi9 İç Cam Kırıldı

fatycakir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
3
Herkese merhaba telefonum çantadayken üstüne basketbol topu geldi ve ekranı açtığımda garip garip renkler oluşuyor dış camda çizik bile yok fakat sanırım panel kısmında çizikli kırıklar var genpa garantisi mevcut sizce ne yapmalıyım fiyat olarak da bir bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Tekrardan merhaba telefonumu genpa servisinde yaptırdım fakat panelin şekli beni şüpheye düşürdü üst taraftaki damla çentik biraz daha yuvarlağımsı ve renkler eskisine nazaran biraz daha az canlı gibi geldi böyle bi şey mümkün olabilir mi sizce de?
Ekran kalitesi ile alakalı bir durum hocam.

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Urush

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Urush
Cihazım
Mi9
Konular
4
Tekrardan merhaba telefonumu genpa servisinde yaptırdım fakat panelin şekli beni şüpheye düşürdü üst taraftaki damla çentik biraz daha yuvarlağımsı ve renkler eskisine nazaran biraz daha az canlı gibi geldi böyle bi şey mümkün olabilir mi sizce de?

Memlekette her sey mumkun , denetim olmadigi icin teknik servisler piyasadan tedarik ettigi parcalari kullaniyor olabilir .
Ancak bu konuda elden bir sey gelmiyor belki Samsung ve Apple bu konuda daha rahat cunku kendi servisleri ile hizmer veriyorlar.

Oyla:

Brkdzdr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi A2 lite
Konular
20
Bende eski telefonumu garantiye göndermistim keyfiyetten ekrani degisti. Asiri berbat sacama sapan ekran takmışlardi

Oyla:

Yalcinkaya040

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yalçın
Cihazım
Xaomi mi mix
Konular
9
Merhaba arkadaşlar az önce mi9 cihazım cebimden fayansa sol üst köşesi denk gekecek sekilde düştü ve sanırım dış ekran kırıldı (dış ekran bu cihazda mevcutmu bilmiyorum) renklerde ve kullanıma engel bir sorunum yok nasıl bir yol izlemeliyim. Yardimlariniz icin şimdiden tşkler.

Oyla:

fatycakir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
3
Merhaba arkadaşlar az önce mi9 cihazım cebimden fayansa sol üst köşesi denk gekecek sekilde düştü ve sanırım dış ekran kırıldı (dış ekran bu cihazda mevcutmu bilmiyorum) renklerde ve kullanıma engel bir sorunum yok nasıl bir yol izlemeliyim. Yardimlariniz icin şimdiden tşkler.
Ben dış cam ve panel birleşik diye biliyorum yani komple değişiyor bildiğim kadarıyla.

Ekran kalitesi ile alakalı bir durum hocam.

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ekran kalitesi derken? Sonuçta önceki halini hatırlıyorum ve şu an ki hali biraz farklı geliyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende eski telefonumu garantiye göndermistim keyfiyetten ekrani degisti. Asiri berbat sacama sapan ekran takmışlardi
Nasıl bir yol izlediniz peki?

Oyla:
Üst Alt