Yardım Xiaomi Mi9 Global rom Yüklenmiyor

Yasinnkocyigit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi mi9
Konular
2
Herkese merhabalar Xiaomi mi 9 telefonum var IMEI kayıtlı çin romu üzerine yapılmış telefoncu bi türlü global rom yükleyemedi gördüğüm kadarıyla forumda bu romlar mevcut şuan üstündeki rom stabil çalışmıyor bildirimler bile gelmiyor bu işlerden pek anlamam ama komple bir rehberi varsa bu işlerin izleyip global Roma çevirmek istiyorum

Snowhound1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cengiz deniz
Cihazım
REDMİ Mİ 11LİTE
Meslek
YAZILIM
Konular
2
bilgisayar üzerinden mi flash kullanarak global rom atabilirsiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Buyrun detaylı bir şekilde anlatıyor burayı ilk okuyup sonra işlemleri sırasıyla yapabilirsiniz

Yasinnkocyigit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi mi9
Konular
2
bilgisayar üzerinden mi flash kullanarak global rom atabilirsiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Buyrun detaylı bir şekilde anlatıyor burayı ilk okuyup sonra işlemleri sırasıyla yapabilirsiniz
IMEI numarası gitmez değil mi bu işlemlerde , Telefoncu neden yapamamıştır acaba imei kaydını yapanda aynı yerdi

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
Herkese merhabalar Xiaomi mi 9 telefonum var IMEI kayıtlı çin romu üzerine yapılmış telefoncu bi türlü global rom yükleyemedi gördüğüm kadarıyla forumda bu romlar mevcut şuan üstündeki rom stabil çalışmıyor bildirimler bile gelmiyor bu işlerden pek anlamam ama komple bir rehberi varsa bu işlerin izleyip global Roma çevirmek istiyorum
Cihazda Twrp denen bir recovery mod yüklü mü ona bakın, cihaz kapalıyken ses açma ve güç tuşlarına basılı tutarak cihazı açın, twrp denen bir ara yüz açılıyorsa o mod içinden yüklemeyi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Üst Alt