Soru Xiaomi mi9 dokunmatik sorunu

notfouns

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi mi9 6/64
Konular
1
Herkese merhabalar.2 hafta önce mi9 aldım pubg oynarken iki parmak aynı anda dokunduğu zaman arada böyle kasma gibi birşey yapıyordu bende oyundandir dedim daha sonra cod mobile de denedim ama telefonu iki parmakla çevirince bazen ekran donuyor gibi oluyor bende geliştirici seçeneklerinden dokundugunda çizgi çıkan şeyi açtım iki parmakla dokundugumda yaptığım harekete normal başlayıp sanki yavaş çekim gibi olup tekrar hızlanıyor ne yapmam lazım arkadaşlar ?

byrupi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ensar
Cihazım
Mi 9
Konular
11
Sorun benden kaynaklı değil ama dediğini yapabiliyorum.Sanirim ben sorunu tam anlatamadım.Videosunu çekip atayım
Eşit :Şu an farkettim aynı şeyi Instagram'da yapiyor
Ekran koruyucu yani kırılmaz cam varsa ondan da yapabilir. Emin olmak için sök onu öyle dene.

Oyla:

AntiPesimist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
7
bende pubg 4 parmak oynuyorum banada dokunmatik anlik gec algiliyor gibime geliyor sinirimi bozdu

Oyla:
S

Silinen üye 171209

Guest
Ben çözdüm.
system services gibi eklentilerden kaynaklı ama;

1. Ayarları açın
2. Geliştirici seçeneklerini etkinleştirin (Cihazım> "MIUI Sürümü" ne 8 kez hafifçe vurun)
3. Ayarlar> Ek Ayarlar
4. Geliştirici seçenekleri
5. MIUI-Optimizations'ı (en altta) devre dışı bırakın.
6. Yeniden başlat
deneyin..

Oyla:

Hmz06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
4
Ben çözdüm.
system services gibi eklentilerden kaynaklı ama;

1. Ayarları açın
2. Geliştirici seçeneklerini etkinleştirin (Cihazım> "MIUI Sürümü" ne 8 kez hafifçe vurun)
3. Ayarlar> Ek Ayarlar
4. Geliştirici seçenekleri
5. MIUI-Optimizations'ı (en altta) devre dışı bırakın.
6. Yeniden başlat
deneyin..
Bence alakası yok hocam çünkü mi9 cihazımda pixel experience kullanıyorum aynı sorun devam ediyor amoledlerin hepsi oyle touch jitter diye youtubeda arat gorursun

Oyla:
S

Silinen üye 171209

Guest
Bence alakası yok hocam çünkü mi9 cihazımda pixel experience kullanıyorum aynı sorun devam ediyor amoledlerin hepsi oyle touch jitter diye youtubeda arat gorursun
hocam zaten orjinal sistem verileriyle modifiye çalışmıyor mu rom.. taban yine miui donanım yönetimi ile hayatta kalıyor.. yani bence sonuç olarak ayar olmasa da arkaplanda ne dönüyorsa değişmiyor.. biraz karışık oldu tabi de kusura bakmayın.

Oyla:

Hmz06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
4
hocam zaten orjinal sistem verileriyle modifiye çalışmıyor mu rom.. taban yine miui donanım yönetimi ile hayatta kalıyor.. yani bence sonuç olarak ayar olmasa da arkaplanda ne dönüyorsa değişmiyor.. biraz karışık oldu tabi de kusura bakmayın.
Demek istediğim şey donanımsal amoled ekran sorunu olmasıdır mi9t ve birkaç Samsung markalı cihazda da aynı sorun var

Oyla:

TRGameAirs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
TRGameAirs
Cihazım
mi9
Konular
19
Bende şuana kadar sorun çıkmadı mi 9 10 parmak uygulaması denermisin hoccsm onda nasıl

Oyla:

Hmz06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
4
Bende şuana kadar sorun çıkmadı mi 9 10 parmak uygulaması denermisin hoccsm onda nasıl
Hocam ekran videosu kaydettim isterseniz YouTube a yukleyebilirim konuda link paylaşmak yasak mı kuralları bilmiyorum

Oyla:
S

Silinen üye 171209

Guest
Demek istediğim şey donanımsal amoled ekran sorunu olmasıdır mi9t ve birkaç Samsung markalı cihazda da aynı sorun var
şu uygulama ile de çözdüm gidip pubg ile denedim cidden gariplik gitti birdaha olmadı.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-04-26-06-57-55-154_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2020-04-26-06-57-55-154_com.miui.securitycenter.png
    115,8 KB · Görüntüleme: 47
Oyla:
Üst Alt