Ana Başlık Xiaomi Mi8 SE

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7
Bir şey aklıma geldi. Şu yüklenen modem dosyası bizim modele özel birşey mi? tüm xiaomi telefonlara formattan sonra yüklenen birşey midir?

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Bir şey aklıma geldi. Şu yüklenen modem dosyası bizim modele özel birşey mi? tüm xiaomi telefonlara formattan sonra yüklenen birşey midir?
Mi 8 SE'ye özel hocam. Eski yazılımlarda modem dosyasına ihtiyaç yoktu, bir sürümden sonra hat gelmez oldu. Onun için eski çalışan modemi flaşlıyoruz.

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Kaldırmaz çok sorun olur bence
Miui 13de bir fark yok ki hocam 😀 Miui 12'nin daha akıcı çalışanı. Görsel bir değişiklik yok sadece ekstra widgetlar var. Ek özellikler de eski cihazlara gelmiyor zaten.

Bende 8 gb ramli daha iyi işlemcili başka Xiaomi modeli de var, emin olun mi 8 se daha hızlı çalışıyor. Bu cihaz çine özel çıktığı için yazılım optimizasyonu çok iyi.

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7
Miui 13de bir fark yok ki hocam 😀 Miui 12'nin daha akıcı çalışanı. Görsel bir değişiklik yok sadece ekstra widgetlar var. Ek özellikler de eski cihazlara gelmiyor zaten.

Bende 8 gb ramli daha iyi işlemcili başka Xiaomi modeli de var, emin olun mi 8 se daha hızlı çalışıyor. Bu cihaz çine özel çıktığı için yazılım optimizasyonu çok iyi.
Çine özel yapılan modeller hep favorim benim de. Mi 11 lite 5g olan da favorim mesela. Bize verdikleri NE li versiyon da uyduruk.

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37

Evet normalde bi telefon 2 yil sonra bildiğin ölü gibi olurdu mi 8se hala taş gibi 2019 yıl başından beri kullanıyorum. Ama her güncelleme yaptığımda ( yeni sürümler) telefon daha da hatalar ve kasmalarla karşılaşıyorum

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7
Evet normalde bi telefon 2 yil sonra bildiğin ölü gibi olurdu mi 8se hala taş gibi 2019 yıl başından beri kullanıyorum. Ama her güncelleme yaptığımda ( yeni sürümler) telefon daha da hatalar ve kasmalarla karşılaşıyorum
Bende yeni ne yüklersem yükleyeyim, hop yıllar öncesinin mi room 9.10.10 a dönüyorum.

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Bunun sebebi xiaomi'nin yazılımı bozması hocam. Daha yeni, güçlü bir xiaomi cihaz aldım Mi 8 SE'den sonra. Onda bile miui 11'e döndüm kullanıyorum. Çünkü miui 12'de menüler kasıyor, saçma sapan bir yavaşlık var. Yani mi 8 se'den dolayı değil onlar, xiaomi'nin yazılımı bozmasından.

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7
Keşke bu telefonun pili 5000 mah olsaydı. Tek kusuru o. Kalan her şeyde son yıllarda gördüğüm en kusursuz telefon.

Üst Alt