Mod Xiaomi Mi8 Google Camera

Cawss

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cawss
Cihazım
Mi 8
Konular
13

Jeansque

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Selami
Cihazım
xiaomi mi 8
Konular
8
site ülkemizde engellendiginde acilmiyor şimdilik vpn kullanarak ulaşabilirsiniz gün içinde direk resimleri yükliyicem forum a
Hocam siz bu paylaştıklarınızdan en çok hangisinden memnunsunuz ? Yani bende bir Gcam mevcut, üç-dört ay önce kurmuştum, memnunum. Bunların eski sürümlere göre ne tarz özellikleri mevcut biliyor musunuz ?

tokatcı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Phonecu
Cihazım
mi 8
Konular
1
Hocam siz bu paylaştıklarınızdan en çok hangisinden memnunsunuz ? Yani bende bir Gcam mevcut, üç-dört ay önce kurmuştum, memnunum. Bunların eski sürümlere göre ne tarz özellikleri mevcut biliyor musunuz ?
Begendigim tek bir sürüm yok her birinin ayrı bir güzel yani var elimden gelse kodlamayı bilsem bütün begendigim özellikleri bir araya getirmek aux mod ,gece modu,astro rek kalibrasyonu costum xml bunların bir arada oldugu bir mod bulamadım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Begendigim tek bir sürüm yok her birinin ayrı bir güzel yani var elimden gelse kodlamayı bilsem bütün begendigim özellikleri bir araya getirmek aux mod ,gece modu,astro rek kalibrasyonu costum xml bunların bir arada oldugu bir mod bulamadım
Ama bu version her zaman yüklüdür telefonda

Sefa Varol 81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 8
Meslek
Öğrenci