Rehber Xiaomi Mi6x Türkçe Rom Yükleme Anlatımı

Mkaya80

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 6x
Konular
0
Bu işlem için bootloader kilidinizi açmış ve TWRP Yüklemiş olmanız gerekmektedir. Gerekli adımları bu linkten bulabilirsiniz. Rehber - Xiaomi Mi6x Twrp Recovery Yükleme Anlatımı

Xiaomi.eu Rom Kurulumu

1. Twrp kurulumunu yapınız.
  2. Eğer twrp yüklemesi sonrası TWRP recovery şifreli ise wipe/ wiğe data yapıp işlemi tamamlayınız.
  3. Türkçe rom dosyasını indirin ve adını mi6x yaparak (Eğer 4. adım olmazsa dosyayı ADB klasörünün içine atınız.)
  4. Eğer bilgisayarınız telefonunuzu TWRP recovery menüdeyken görüyorsa telefonunuzun içine indirdiğiniz dosyayı atınız ve install seçeneğinden dosyayı seçerek yüklenmesini sağlayınız.
  5. Eğer telefonunuzu görmüyor ise Advanced bölümüne gelin ve Adb Sideload seçeneğini seçin ve telefonunuzu bilgisayara bağlayın. Minimal Adb uygulamasını açıp
  6. Kod:
    adb sideload mi6x
  7. Yazıp enter tuşuna basın ve yüklenmesini bekleyin yükleme bittikten sonra telefonunuzu yeniden başlatın.

Xiaomi.Eu Developer (Beta) Rom ( Türkçe Dil İçerir ) - En güncel sürüme girip telefonunuza uygun rom dosyasını indirebilirsiniz.

Xiaomi Eu Stable (Kararlı) Rom ( Türkçe Dil İçerir )

En güncel dosyaya girdiğinizde DOWNLOAD STABLES yazan linkten en güncel kararlı sürümü bulup indirebilirsiniz.

Xiaomi Mi6x en Güncel Romları Takip Etmek İçin;

Roomların üzerin de mi10 mi10 pro filan yaziyor mi6x le uyumlu olur mu

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
Roomların üzerin de mi10 mi10 pro filan yaziyor mi6x le uyumlu olur mu
[/
rom listesinden sadece 6x olanları seçmelisiniz, mi10 başka bir cihaz ve o romu yüklerseniz cihazınız kullanılmaz hale gelebilir...

Üst Alt