Haber Xiaomi Mi6 Özellikleri ve Fiyatı

Son söylentiler, Xiaomi'nin Mi 6'yı üç değişik modelde çıkacağına işaret edildi.

Son raporlara göre , en seçkin model (Mi 6 Pro) çift kenar kavisli ekrana sahip bir seramik gövdeli olacak. Cihaz, 6GB RAM ile güçlendirilecek.

Diğer iki modeli düz ekrana sahip olacak ve 4GB RAM ile güçlenecek.

Üç model arasında, birincisi bir MediaTek Helio X30 işlemci barındıracak. Diğer ikisi de Qualcomm'un en yeni Snapdragon 835 yonga setini barındıracak.

Kamera açısından, bu üç değişik modelin de Sony'nin IMX362 sensörü ile 12 megaixel arka kamera taşıması bekleniyor.

Mi 6 Pro, 256GB depolama alanı ile gelirken diğer ikisi 128GB depolama alanı ile gelecektir.

Cihaz, 3000mAh batarya ile desteklenecek ve kutudan çıkarak Android Nougat tabanlı MIUI 9 üzerinde çalışacak.

Seramik gövdeli ve 6GB RAMli Mi 6 Pro, 2.999 CNY ( 435$ ) fiyat olması bekleniyor.

Düz ekran Snapdragon modeli 2,499 CNY ( 369$ ) ve MediaTek versiyonu 1,999 CNY ( 299$ ) fiyat olması bekleniyor

.

Ekli dosyalar

• Xiaomi-Mi-6-to-sports-a-ceramic-body-and-6-GB-RAM.png
    Xiaomi-Mi-6-to-sports-a-ceramic-body-and-6-GB-RAM.png
    118,1 KB · Görüntüleme: 265

cino

Ne Ararsan Onu Bulursun
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
Mi 5 pro
Meslek
şoför
Konular
1
ya bizler genelde telefonu düşürüp kıran milletiz bu seramik düşünce kırılmıyor mu ?

evet kırılıyor bende mi5 pro var duşurdum ve arka seramik cam kırıldı

myaman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
mi5
Konular
1
ya bizler genelde telefonu düşürüp kıran milletiz bu seramik düşünce kırılmıyor mu ?

Mi5 cihaz kullanıyorum 4 aydır ve bir kaç defa yere düştü. Ama ekran koruyucu ve şeffaf kılıf sayesinde herhangi bir sorun yaşamadım. Cihazlarınızda bu tür önlemler alırsanız büyük oranda sağlıklı şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

f.oksuz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
LeMax2 6/128
Konular
15

mi6 478 dolar olarak yazılmış ama net değil.
birde redmi not 5 var 273 dolar

sas_sas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sururi
Cihazım
mi5
Konular
21