Soru Xiaomi mi6 miui 11 geldi

survivor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SY
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Şarj süresinde kısmen bir iyileşme var gibime geldi. Bunun yanı sıra yukarıda bir arkadaş mi doc viewer yok demiş ama yanlış görmediysem direkt uygulama olarak yok fakat dosyalar uygulaması içinden bir doc dosyası açtığınızda açılıyor. Ayarlar kısmında görsel değişiklikler var. Google destekli Dijital Denge uygulaması gelmiş o kısma ayrıca. Karanlık modda zamanlama seçeneği gelmiş. Yeni bildirim ve alarm sesleri var. Şimdilik gördüğüm aklıma gelenler bunlar.

golgeadamm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
69
açıkçası çok büyük farklılıklar görmedim. benim gözüme çarpan temel bazı şeyler şunlar:

1. Dark Mod özelliği var
  2. Yeni ses efektleri eklenmiş ve daha iyi Dolby ses efektleri ile desteklenmiş
  3. Telefon kilidini açma konusunda parmak izi, yüz tanımanın yanına bir de sesli komutla uyanma eklenmiş
  4. Info ekranında şarj durumu gösterilmiş
  5. Videolar için özel/gizli albüm fonksiyonu eklenmiş
  6. Enerji tasarruf modu geliştirilmiş
  7. Depolama yönetiminde yenilikler yapılmış: Fotoğraflarda silme işlemi için çöp ikonu, yüklü APK'ları otomatik olarak silebilme imkanı
  8. Kilit ekranında acil durumlar için iletişim kurulacak kişiler gösterilebiliyor
  9. Şarj ekranı için yeni animasyonlar tasarlanmış
  10. Oyunlar için stereo bluetooth ses aksiyonu.
  11. Çocuk Modu/Çocuk Kilidi Modu eklenmiş
  12. Uygulamalardaki izinler için yeni geliştirmeler eklenmiş
  13. 18:9 fotoğraf bölümü
  14. Arayüz için yeni renkler eklenmiş
  15. Hotspot modundayken kullanılan data miktarını gösterme hassasiyeti arttırılmış
  16. Uygulamaların üzerine basılı tutulduğunda çıkacak bir kısa menü eklenmiş. Örneğin twitter uygulamasını basılı tutunca çıkan menüden twit atabilir, arama yapabiliriniz vs.
  17. Telefondan yazıcıya belge gönderme işlemi çok daha pratik hale getirilmiş.
  18. Ekranı televizyona vb aktarma sürecinde iyileştirmeler yapılmış. Daha önce Netflix için sorun yaşanıyordu, ses ve yazı aktarılıyor, görüntü ise aktarılmıyordu. Şimdi düzeldi mi bilemiyorum, çünkü henüz test etmedim :)
  19. Dosya sisteminde belgeleri açmadan minimal olarak görebilme imkanı sunulmuş
  20. Tam ekran olan cihazlar için tasarım kapsamlı şekilde optimize edilmiş
Benim ilk elden görebildiklerim bunlar. Baktıkça çıkan bir şeyler olursa, buraya aktarırım.

Fenomen69

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
10
Hatalı olmasında geç gelsin o kadar bekle gelsin hata filan olur yazık olur zaten Android güncelleme kesildi bari stabil bir MIUI olsun.
Android güncelleme neden kesildi, Xiaomi modellerinde mi kesildi belli bir liste var mı?

Organicmusty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musty
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
24
Anladığım kadarıyla mi6'ya Android 10 gelmeyecek, bu güncelleme ile bunu mu anlıyoruz

ERSL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ERSEL
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
0
Beta artık sadece Çin için var. Yeni güncellemeyi indirip güncelleyici ile kurarsanız güncelleme olacaktır ama telefon sıfırlanacak bende de beta 9.6.27 vardı MIUI 11 yaptım
Bende de global beta 9.6.27 var. Siz nasıl güncellediniz?

omurserap

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Omur
Cihazım
Mi6
Konular
56
Belki 11 gelir ))

ayesey67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsa
Cihazım
mi 6
Konular
2
Arkadaşlar 700 küsür mb güncelleme geldi. Güncellemeyi başlattım hata verdi. Sonra 1.6 gb lık güncelleme yazdı. Fakat şimdi de wifi açılmıyor nasıl düzeltebilirim acil

Organicmusty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musty
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
24
Miui 10 ile miui 11 i hız yönünden bir videoda karşılaştırmalar youtubede, bariz şekilde miui 10 daha hızlı.. Bu video beni suphelendirdi. Ben şuan miui 10da mutluyum.

jeddi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
1
Tam ekran harketlerini mainkeys değeri hariç etkinleştimenin bir yolu var mı, Mesela Miui Eu daki gibi direk ayarlar menüsünde gözükmesini sağlayacak kod

Üst Alt