Yardım xiaomi mi6 lgd panel çıktı ne yapmalıyım?

castilloakif61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Akif
Cihazım
Xiaomi Mİ5
Konular
3
selamunaleyküm arkadaşlar gittigidiyor sitesinde bonus kampanyasıyla 1699 tlye almış olduğum 128 gb normal kasa modeli lgd panel çıkma durumunu cihaz gelmeden önce mesajla sormuştum elinde ürünün kalmadığını panelini bilmediği söyledi cihazı dün teslim aldım genel olarak hiç bir problem görmedim (lgd panel çıkması dışında) mi5 mi5s ve mi6yı yan yana koydum renk farkı göremedim hatta lgd bir tık daha net görüntü veriyordu delta garanti servisin aradım onlarda sorun olmadığını söyledi o yüzden cihazı dün anroid 8 e güncelledim ekran koruyucu v.s takıp kullanmaya başladım artık iade de edemiyeceğim herhalde sizce pişman olurmuyum (jdi paneldede sorun olabileceğini duymuştum bu işler biraz da nasip kısmet meselesi)

Tugrulxioami

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğrul
Cihazım
Mi 5
Konular
13
hocam bende mi5 var şuanda şükür ekran konusunda sıkıntı yaşamadım da panelin ne olduğuna nereden bakıp anlıyorsunuz acaba angel~~

Oyla:

castilloakif61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Akif
Cihazım
Xiaomi Mİ5
Konular
3
hocam bende mi5 var şuanda şükür ekran konusunda sıkıntı yaşamadım da panelin ne olduğuna nereden bakıp anlıyorsunuz acaba angel~~
ayarlar telefon hakkında çekirde sürümüne 5-6 defa basıyoruz sonra check info yazan yere basıp en alta inecez orada jdi yada lgd panel olup olmadığı yazıyor hocam benim eski telefonda mi5ti ailede birinin telefonu bozulduğu için ona mi5i verdim mi6yı kendime aldım

Oyla:

Tugrulxioami

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğrul
Cihazım
Mi 5
Konular
13
ayarlar telefon hakkında çekirde sürümüne 5-6 defa basıyoruz sonra check info yazan yere basıp en alta inecez orada jdi yada lgd panel olup olmadığı yazıyor hocam benim eski telefonda mi5ti ailede birinin telefonu bozulduğu için ona mi5i verdim mi6yı kendime aldım
memnun musun peki hocam mi5 mit aralarında ne kadar bir fark var ben şuan yazılım açsından mi5 in daha öncelikli olduğunu görüyorum genel olarak costum rom vs

Oyla:
Üst Alt