İnceleme Xiaomi Mi6 Deji Batarya Performansı (inceleme)

Mrtayfreat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 6
Konular
65
bataryayı 3 gündür filan kullanıyorum telefonu aldığım ilk günkü gibi orjinal bataryası kadar iyi olduğunu düşünmüyorum, hızlı şarj birazdaha yavaş sallıyorum eski bataryam 2000mah civarında doluyorsa bu 1500mah civarında doluyor onun haricinde ısınıyor denmiş havalar soğuk olduğundan mı bilmiyorum pek ısınma hissetmedim aynı kullanım şartlarında eskiden 3.5- 4 saat civarı ekran süresi alırken şu an 5.5-6 saat civarı ekran süresi alıyorum değiştirdiğime değdimi ben değdiğini düşünüyorum ha 3-4 ay sonra bozulur mu onu ilerde görecez, ama ekran sürem 7-7.5 saat civarına çıkabilseydim işyerine şarj aleti hiç götürmem gerekmezdi
Deji bataryanın güncel performansı ne durumda acaba ?

Ahmetburak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmetburak
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
1
bataryayı 3 gündür filan kullanıyorum telefonu aldığım ilk günkü gibi orjinal bataryası kadar iyi olduğunu düşünmüyorum, hızlı şarj birazdaha yavaş sallıyorum eski bataryam 2000mah civarında doluyorsa bu 1500mah civarında doluyor onun haricinde ısınıyor denmiş havalar soğuk olduğundan mı bilmiyorum pek ısınma hissetmedim aynı kullanım şartlarında eskiden 3.5- 4 saat civarı ekran süresi alırken şu an 5.5-6 saat civarı ekran süresi alıyorum değiştirdiğime değdimi ben değdiğini düşünüyorum ha 3-4 ay sonra bozulur mu onu ilerde görecez, ama ekran sürem 7-7.5 saat civarına çıkabilseydim işyerine şarj aleti hiç götürmem gerekmezdi
Selamün aleyküm gardaşım hayırlı günler batarya nasıl gidiyor yorum alabilirmiyim.

Ahmetburak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmetburak
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
1
Arkadaşlar merhaba,
Dün Mi6 telefonuma deji marka batarya taktım ve ilk %100 şarjdan sonraki performansını ekler kısmına koyacağım.

Özetle;
Telefon ilk şarjda toplamda 15 saat açık kaldı.
Toplam 7 saat ekran süresi verdi. (çok iyi)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Gardaşım bataryanın durumu nasıl şarjı güzel gidiyor mu?

Üst Alt