Yardım Xiaomi Mi6 Bluetooth Sorunu

dkmamy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi6
Konular
1
Merhaba arkadaşlar mi 6 dan çok memnunum her şeyiyle çok güzel ve kullanışlı ama son bi kaç aydır canımı çok sıkan bluetooth sorunuyla uğraşıyorum ve bi çözüm bulamadım..
Sorun şu ki, bluetooth kulaklığımı(EDİFİER W800BT, BLUEDİO T7) ya da her hangi bir bluetooth cihazını (ARAÇ TEYBİ, BLUETOOTH HOPARLÖR) telefonuma bağlıyorum. Buraya kadar bi sorun yok. Ama müzik,video vs dinleyebiliyorum. Dinlerken seste kesilmeler,kırılmalar,kopmalar oluyor. Aylardır bi çözüm bulamadım yardımınıza ihtiyacım var. Yazılımsal mı donanımsal mı bilemedim..

xomamme

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şaomi
Cihazım
13T PRO
Konular
11
4 yıldır orjinal rom kullanıyorum hiç bir sorunum yok.

Oyla:

Nurullah47

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nurullah
Cihazım
Mi6
Konular
0
Mrb arkadaşlar. Ayarlar kısmından bağlantı & paylaşım kısmına girdikten sonra en aşağıda mobil, Bluetooth ve wifi ayarlarını sıfırla kismina tıklayınca benim ki düzeldi

Oyla:

MalamadreX

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Bu konuya ilk mesajı şubat 2020 de yazmışım. Bu süre zarfında yani son iki hafta öncesine kadar denemediğim rom kalmadı. Gitmediğim tamirci kalmadı. Sadece belli başlı aosp romlarda media sesi alabildim telefon görüşmesi yine yok . Araştırmadığım bakmadığım yer kalmadı . Xiaomi yetkili servis ithalatçı garantili olduğu için bakmadı ama ordaki tekniker bile anlam veremedi. Telefonu sıfırlayıp yedek telefon olarak bırakıp mi 11t geçiş yaptım .

21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Bu konuya ilk mesajı şubat 2020 de yazmışım. Bu süre zarfında yani son iki hafta öncesine kadar denemediğim rom kalmadı. Gitmediğim tamirci kalmadı. Sadece belli başlı aosp romlarda media sesi alabildim telefon görüşmesi yine yok . Araştırmadığım bakmadığım yer kalmadı . Xiaomi yetkili servis ithalatçı garantili olduğu için bakmadı ama ordaki tekniker bile anlam veremedi. Telefonu sıfırlayıp yedek telefon olarak bırakıp mi 11t geçiş yaptım .

hayırlı olsun yeni telefonunuzda aynğ sorun var mı

Oyla:

xomamme

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şaomi
Cihazım
13T PRO
Konular
11

ben de yurt dışından 11t pro araştırıyorum denk gelirse alacağım inşallah.

Oyla:
Üst Alt