Yardım Xiaomi Mi6 Arka Kapak ve Olası Batarya değişimi hk.

gorkem03

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
görkem
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
15
Merhabalar aktif olarak çiftçilikle uğraşıyoruz. Bugün şanssız bi an yaşadım ve tarlaya merdane çekerken telefonu düşürmüşüm üstünden 300 kiloluk malzeme geçti. Tabi toprağın yumuşak olması ve biraz şanslı olmam sebebiyle telefonun sadece arka camı çatladı. Telefonu yarın açtırıcam eski çalıştığım teknik servis bi abime. Arka kapak internette yorumlar var tam oturmadı /oturdu muhabbetleri var. Alıp denediğiniz memnun olduğunuz bi link bi site bi ilan varsa paylaşırsanız memnun olurum. Onun dışında kameraya yakın tarafında bi çatlama olmuş. Bataryada bi problem olduğunu şimdilik düşünmüyorum ama olası küçücük bile bi çizik yırtık olduysa batarya değişimini yaparım. Forumun eski konularında hep deji marka önerildi. Al/alma şeklinde önerileriniz olursa dinlemek isterim.
Üstünden geçen malzeme aşağıdaki gibi. Kılıfta zedelenme var ekranın ortasında küçücük sadece siyah ekranda görünen mavilik var 3-4mm kadar. Umarım büyüme yapmaz.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Deji candır tavsiye ederim

hknslmn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
mi 6
Konular
1
Hiç kutusunu dahi açmadığım xiaomi mi6 sıfır dejinin kendi sitesinden aldığım batarya aldığım fiyata satılıktır ilgilenen olursa özelden mesaj atabilirsiniz. 100tl

Ekli dosyalar

• IMG_20210222_230004.jpg
    IMG_20210222_230004.jpg
    4,2 MB · Görüntüleme: 52

mfk925

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
22
deji batarya hem kısa zamanda performans kaybı yaşıyor hemde cihaza büyük geldiğinden arka kapak sıfır oturmuyor benim kadar talihsizsen arka kamerana toz kaçması gibi problemlerde yaşayabilirsin tavsiye etmem

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gorkem03

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
görkem
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
15
Deji de %50 mi olumsuzluk var gibi başka marka önerisi olan var mı?

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Deji tavsiye etmem onun yerinde aliexpress de mi6 bataryaları mevcut eğer acelesi yok derseniz oradan alın. 2020 yapımı orjinal Fujian üretimi piller var hatta buraya linkini bırakayım işine yarayan olursa görür.

US $13.44 10%OFF | 2020 yıl Xiaomi orijinal telefon pil BM39 Xiaomi Mi 6 için Mi6 3250mAh yüksek kapasiteli yedek pil ücretsiz araçları

gorkem03

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
görkem
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
15
Deji tavsiye etmem onun yerinde aliexpress de mi6 bataryaları mevcut eğer acelesi yok derseniz oradan alın. 2020 yapımı orjinal Fujian üretimi piller var hatta buraya linkini bırakayım işine yarayan olursa görür.

US $13.44 10%OFF | 2020 yıl Xiaomi orijinal telefon pil BM39 Xiaomi Mi 6 için Mi6 3250mAh yüksek kapasiteli yedek pil ücretsiz araçları
Teşekkür ederim. Son dönemde vergilendirme nasıl?

adzate

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rüştü
Cihazım
Mi 5s Mi 6
Meslek
Grafik Tasarım ve Otomasyon
Konular
15
Merhabalar aktif olarak çiftçilikle uğraşıyoruz. Bugün şanssız bi an yaşadım ve tarlaya merdane çekerken telefonu düşürmüşüm üstünden 300 kiloluk malzeme geçti. Tabi toprağın yumuşak olması ve biraz şanslı olmam sebebiyle telefonun sadece arka camı çatladı. Telefonu yarın açtırıcam eski çalıştığım teknik servis bi abime. Arka kapak internette yorumlar var tam oturmadı /oturdu muhabbetleri var. Alıp denediğiniz memnun olduğunuz bi link bi site bi ilan varsa paylaşırsanız memnun olurum. Onun dışında kameraya yakın tarafında bi çatlama olmuş. Bataryada bi problem olduğunu şimdilik düşünmüyorum ama olası küçücük bile bi çizik yırtık olduysa batarya değişimini yaparım. Forumun eski konularında hep deji marka önerildi. Al/alma şeklinde önerileriniz olursa dinlemek isterim.
Üstünden geçen malzeme aşağıdaki gibi. Kılıfta zedelenme var ekranın ortasında küçücük sadece siyah ekranda görünen mavilik var 3-4mm kadar. Umarım büyüme yapm

Üstünden geçen malzeme aşağıdaki gibi. Kılıfta zedelenme var ekranın ortasında küçücük sadece siyah ekranda görünen mavilik var 3-4mm kadar. Umarım büyüme yapmaz.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Çok geçmiş olsun kardeş

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek