Rom Xiaomi Mi6 Android 9 -EU Beta Rom MIUI 10 9.9.6

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

axxa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zagor
Cihazım
Mi 10t Pro
Konular
10
Anladım hocam teşekkür ederim . Titanium Back-Up kullanıyorum ama bazen uygulamalarda sorun yaşıyorum . Data işini yapıcam. Yukarıdaki mesajı düzenledim download yapamıyorum bilginiz var mı ?

MI 6 128 GB | Xiaomi.eu Rom | Twrp & Magisk

Merhaba,
Bence Titanium işi yalan, TWRP DATA back-up yanında..DATA back-up-restore her durumda sağlıklı ve hızlı...

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Cevabınız için teşekkürler . Ancak her hafta güncelleme geliyor bunun daha kolay yok mu ? Eskiden de uğraştım bu işlerle yeni rom çıkınca direk yükler yolumuza devam ederdik

Birde download edemiyorum maile link geldi tıklıyoruz bu ekran çıkıyor .

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Birincisi her hafta yedek almanıza lüzum yok. Cihazınıza attığınız romu twrp den flashlayın. Geri gelip magisk flashlayın. Sonra dalvik cache yapıp Reboot edin.
İkincisi indirmeyi cihaz üzerinden yaparsanız o hatayı alırsınız. Pc den indirip cihaza atın. Böylece hata olmaz

MalamadreX

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Birincisi her hafta yedek almanıza lüzum yok. Cihazınıza attığınız romu twrp den flashlayın. Geri gelip magisk flashlayın. Sonra dalvik cache yapıp Reboot edin.
İkincisi indirmeyi cihaz üzerinden yaparsanız o hatayı alırsınız. Pc den indirip cihaza atın. Böylece hata olmaz
Merak ettiğim konu buydu üstad . Yani wipe hiç yapmadan direk romu üstünü kurup sadece Magisk flash yapıcaz.çok teşekkür ederim .

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Merak ettiğim konu buydu üstad . Yani wipe hiç yapmadan direk romu üstünü kurup sadece Magisk flash yapıcaz.çok teşekkür ederim .

Vipe yapmazsın sorun yaşabilirsiniz hocamın demek istediği her güncelleme için yedek almamanız

MalamadreX

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Vipe yapmazsın sorun yaşabilirsiniz hocamın demek istediği her güncelleme için yedek almamanız
Hocam aynı romlarda bir sorun olmuyordu o yüzden emin olmak istedim . Biraz önce hiç wipe yapmadan direk üzerine kurdum. Yine direk Magisk flashlafım. Sadece bitince dalvick wipe yapıp başlattım. Şu anda banka uygulamaları ve root uygulamalarını test ettim hiç bir sorun yok. Zaten her seferinde Back-Up alıcam o yüzden sıkıntı bile yaşasak sorun olmıcak. Xiaomi.eu konusunu da okudum sistem güncelleyici sorunsuz çalışıyorsa bunun da aslında hatasız kurması gerekiyor diye düşünüyorum .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt