Yardım xiaomi mi5s internet sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

geronimo58

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
aydın
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
1
merhaba arkadaşlar bir konu hakkında yardımcı olmanızı rica edecem benim telefonum xiaomi mi5s fake romlu ilginç bir durum var bulunduğum yerde yeni 4g çekmeye başladı normalde diğer kişiler 4g le internete bağlanıyor ama ben wifiden nete bağlanmayınca 4g çekmıyor wifi kapalı mobil veri açık olunca 4g gelmıyor normalde 4g çekiyor telefon bu internet bandlarıyla alakalı bir durum mu xiaomilerin bazı bandları desteklemediğini okumuştum bu durumda bir şey yapılabilir mi

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Twrp vs kurmadan hallediliyor.mi5s için global stabil olan versiyonu indirin. Güncelleyici den indirdiğiniz dosyayı seçip yükleyin. Telefon global olur.

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
merhaba arkadaşlar bir konu hakkında yardımcı olmanızı rica edecem benim telefonum xiaomi mi5s fake romlu ilginç bir durum var bulunduğum yerde yeni 4g çekmeye başladı normalde diğer kişiler 4g le internete bağlanıyor ama ben wifiden nete bağlanmayınca 4g çekmıyor wifi kapalı mobil veri açık olunca 4g gelmıyor normalde 4g çekiyor telefon bu internet bandlarıyla alakalı bir durum mu xiaomilerin bazı bandları desteklemediğini okumuştum bu durumda bir şey yapılabilir mi
Hocam Band olayı sadece Vodafone için geçerli, o da kırsal alanda bulunduğunuz zaman. Siz diğer telefonlar çekiyor dediğinize göre bulduğunuz yerde çekmemesinin imkanı yok. Diğer arkadaşlarında söylediği gibi kullanmakta olduğunuz romu değiştirmenizi tavsiye ediyorum.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt