İnceleme Xiaomi Mi5s İnceleme (SD 821 - 4/128GB - IMX378)

Aydın Onur Gerçek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aydın Onur
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
9
SelamunAleykum eline sağlık , bende de 5s var cok memnunum sadece parmak izinden memnun değilim 5 daha iyi geldi bana nedense , sorun tek seferde okutmuyor parmagi tam tutman gerekiyor ,6 sene İphone kullandim yedi dahil tum modelleri , performans anlaminda hic uzmedi beni , herkese tavsiye ederim
öncelikle hayırlı olsun hocam mi5s alacaktım global rom olmadığını öğrendim bu doğru mu çıkacak mı bilginiz var mı ayrıca batarya performansı olaraka mi5 ile mi5s i karşılaştırırsanız ne söyleyebilirsiniz?

batuozalp

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 9T, MIX 2S
Meslek
Paramedik
Konular
14
öncelikle hayırlı olsun hocam mi5s alacaktım global rom olmadığını öğrendim bu doğru mu çıkacak mı bilginiz var mı ayrıca batarya performansı olaraka mi5 ile mi5s i karşılaştırırsanız ne söyleyebilirsiniz?

Teşekkür ederim kardeşim, bence çıkacak çünkü en performanslı cihazlardan bir tanesi ve çok fazla kullanıcısı var diye görüyorum. Batarya performansını üst mesajlarda yazmıştım. mi5 kullanmadım malesef kusura bakmayın bir karşılaştırma yapamıyorum.Ancak şu var ki yoğun yük altında 17 18 saat performans veriyor bence bir gün için gayet yeterli bir süre.

Aydın Onur Gerçek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aydın Onur
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
9
Teşekkür ederim kardeşim, bence çıkacak çünkü en performanslı cihazlardan bir tanesi ve çok fazla kullanıcısı var diye görüyorum. Batarya performansını üst mesajlarda yazmıştım. mi5 kullanmadım malesef kusura bakmayın bir karşılaştırma yapamıyorum.Ancak şu var ki yoğun yük altında 17 18 saat performans veriyor bence bir gün için gayet yeterli bir süre.

çok teşekkürler bu global romdan dolayı kuşkularım vardı.

Mhd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
6.01
Cihazım
mi5
Konular
0
Kardesim bataryasi 5 den bir tık daha iyi yuzdeye vurursan %10 cok detayli kullandim onuda yaklasik bir aya yakin basima talihsiz bir olay geldi telefon çöp oldu :( bende 5s aldım parmak izi kotu değil bu arada sadece ben cok titiz biriyim
Arkadaşlarım da kullanıyor cok memnunlar

omeas59

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
omer
Cihazım
alphaS801
Konular
0
Galaxy s7 mi alsam mi5 64 mü mi5s mi karar veremedim hangisini tavsiye edersiniz hem şık kibar hem de performanslı bi android cihaz arıyorum

hunterr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Utku
Cihazım
İ phone 5s
Konular
0
Galaxy s7 mi alsam mi5 64 mü mi5s mi karar veremedim hangisini tavsiye edersiniz hem şık kibar hem de performanslı bi android cihaz arıyorum
s7 alma şansın varsa bu tellerle vakit kaybetme derim

Mhd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
6.01
Cihazım
mi5
Konular
0
Tercih senin samsung lar uc bes ay sonra mantara bağlıyor

omeas59

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
omer
Cihazım
alphaS801
Konular
0
mi5s cpu gpu gibi donanımlar açısından s7 ye göre önde duruyor ama bu donanımının hakkını gerçekten veriyormu acaba tecrübe eden varsa söyleyebilirmi kısacası daha uygun fiyata daha iyi bi telefon mu almış oluruz bunu merak ediyorum

omeas59

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
omer
Cihazım
alphaS801
Konular
0
bu arada genelde telefonda oyun oynuyorum

chaka

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erol
Cihazım
iPhone
Konular
6
Merhaba
Birkaç gün içinde yüksek olasılık 5s 128 gb almaya karar verdim
Birkaç sorum var
Bu telefonlarda iPhone gibi her ülkeye/bölgeye ayrı mı üretiliyor (her model Türkiye de çalışır mı?)
Sıfır kapalı kutu buldum çünkü 1450 liraya ama satıcı bilgi açısından tatmin edemedi ondan soruyorum
İmei yi ben kendim yazabilir miyim kolay bişeymidir zor mu?
Global kararlı sürüm sanırım yok
Hangi rom ile geliyor
Eu yani Avrupa rom kullanılıyor sanırım
iPhone dan geçiş yapıcam fotoğraf ve dış hoparlör ve kulaklık sesi üzer mi
Teşekkürler..

Üst Alt