Xiaomi mi5s 4gb ram, 32 GB rom

Karahanlı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
6.01
Cihazım
Mi5s
Konular
1
Yaklaşık 10 gündür kullanıyorum. Fiziksel görünümü çok güzel, kullanımı kolay, makine çok hızlı, takılmıyor, donma yapmadı şimdiye kadar, tedirgindim. Ama şuan çok memnunum. Merak edilenleri, sorduğunuz sürece, cevap vermeye çalışırım.

Karahanlı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
6.01
Cihazım
Mi5s
Konular
1
Gitti gidiyor daki, cepport tan 1390 TL ye aldım. Ekranda üzerinde 4G, olarak gözüküyor. Hafıza bana göre yeterli, daha önceki telefonumda 32 GB, tı, 22gb boş alan var. Parmak izi okuyucu sık olmasada takılıyor. Genelde iyi çalışıyor. Fotoğraf kalitesinde sıkıntı yok. Çok güzel resimler çekiliyor.

_kocer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
oguzhan
Cihazım
mi5s
Meslek
öğrenci
Konular
2
10gün çalıştıysa, inşallah daha da sıkıntı çıkarmaz hocam. benim mi5s ilk gün brick oldu tepki vermiyor bakalım.

d_a_yavuz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş Ali
Cihazım
Mi5
Konular
1
Yaklaşık 10 gündür kullanıyorum. Fiziksel görünümü çok güzel, kullanımı kolay, makine çok hızlı, takılmıyor, donma yapmadı şimdiye kadar, tedirgindim. Ama şuan çok memnunum. Merak edilenleri, sorduğunuz sürece, cevap vermeye çalışırım.
Kardeşim hayırlı akşamlar. Telefonda kullanılan 4gb ramin telefon sistemi ve fabrikasyon uygulamaları haricinde kullanıcı icin ayrılan alanı nekadar. Yani boşta kalan ram nekadar. Bilgi verirsen memnun olurum.

aslanmali

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ben
Cihazım
sen
Konular
0
3gb ram/64 hafıza olan sürümden farkı ne acaba rommu atmak lazım birde rom atarsak garanti gidermi

Karahanlı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
6.01
Cihazım
Mi5s
Konular
1
Kardeşim hayırlı akşamlar. Telefonda kullanılan 4gb ramin telefon sistemi ve fabrikasyon uygulamaları haricinde kullanıcı icin ayrılan alanı nekadar. Yani boşta kalan ram nekadar. Bilgi verirsen memnun olurum.

d_a_yavuz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş Ali
Cihazım
Mi5
Konular
1
#Karahanlı kardeşim verdiğin cevap için teşekkürler. 3gb ram olan modeldede boş alan 1,50-1,60gb gibi kalıyormuş kullanan arkadaşın biri yazmıştı. O zaman 3 ile 4 ram arasındaki fark nedir ki? bilgisi olan varmı? Kullanıcı açısından bi fark yok gibi.

rswarp

Morbidezza.
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Mi 5
Konular
3
Hocam, Ayarlar>Telefon Hakkında bölümünü ekran fotoğrafı atabilir misiniz? Ben de Mi 5 cihazımı oradan almıştım fakat çakma rom ile gelmişti sizde öyle bir durum yoktur umarım.

Son düzenleme:

aslanmali

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ben
Cihazım
sen
Konular
0
Nasıl yani 3 ve 4 gb da 1.6 mı boş yer kalıyor bence öyle olmaması lazım